کمپانی مطرح آنتی ویروس وبروت ( Webroot ) ، جدیدترین آپدیت برای آنتی ویروس های ویندوزی و اپل مکینتاشی را ارائه کرد.


جدیدترین نسخه های ارائه آنتی ویروس های وبروت برای سیستم عامل های ویندوزی به شماره 9.0.26.61 و برای سیستم عامل اپل مکینتاش به شماره 9.0.10.18 ارائه شده است.

آپدیت و به روز رسانی آنتی ویروس های قدرتمند وبروت به صورت کاملآ خودکار و اتوماتیک صورت میگیرد و کافیست آنتی ویروس شما دارای لایسنس اصلی و معتبر و متصل به اینترنت باشد.

در صورتی نیاز میتوانید آخرین نسخه آنتی ویروس های وبروت را از لینک های زیر دانلود کنید.آنتی ویروس های وبروت برای سیستم عامل های اندرویدی ( لینک به تلگرام )

وبروت سازنده سبکترین و کم حجم ترین آنتی ویروس های دنیاست و از شرکتهای پیشرو و مطرح آنتی ویروس مخصوصآ در زمینه استفاده از تکنولوژی های هوش مصنوعی ( AI ) و یادگیری ماشینی ( ML ) در نرم افزارهای آنتی ویروس و محصولات حفاظتی و امنیتی و شناسایی تهدیدات سایبری محسوب می شود.

دهها شرکت فناوری از جمله غول های فناوری مانند Cisco , RSA , Citrix , Aruba , F5 , PaloAlto , Fujitsu و HP از تکنولوژی ها و محصولات شرکت Webroot استفاده میکنند.

اولین بار آنتی ویروس های وبروت از سال 1387 ( 2009 میلادی ) توسط شرکت دورانتاش به بازارهای ایران و خاورمیانه معرفی و ارائه شدند.


یادداشتهای مرتبط :

اخبار سبکترین و کم حجم ترین آنتی ویروس دنیا در دیسنا

دیسنا : پایگاه اطلاع رسانی امنیت اطلاعات ایران