http://antivirus.durantash.com/images/disna/kl-logo-black.jpg

به گزارش دیسنا، شرکت اینترنتی شاتل که حدود 10 روز پیش ارتباط با کسپرسکی را قطع و فروش آنتی ویروس هایش را متوقف کرد، روز گذشته صفحات مربوط به معرفی آنتی ویروس های این شرکت روسی را از وب سایتش حذف کرد.

شرکت کسپرسکی طی 11 سال اخیر صدها نماینده خود را از دست داده و شرکت اینترنتی شاتل، بعد از شرکتهای دورانتاش، آواژنگ سیستم، کارنما رایانه و های وب ، پنجمین شرکت ایرانی است که ارتباط با این شرکت روسی را قطع میکند.

شرکت دورانتاش اولین شرکت ایرانی بود که در سال 1388 شمسی همراه با دهها شرکت دیگر در کشورهای ژاپن، مالزی، هند، انگلیس و آمریکا، ارتباط با شرکت روسی کسپرسکی را قطع کرد.

کسپرسکی طی سالهای اخیر به دلیلی فعالیت های ناسالم تجاری و تبلیغاتی، نه تنها بخش زیادی از نمایندگانش را از دست داده، بلکه بخش زیادی از کارمندان و مدیران این شرکت روسی نیز استعفاء داده و این شرکت را برای همیشه ترک کردند.

اخبار مرتبط :
دیسنا : پایگاه اطلاع رسانی امنیت اطلاعات ایرانکسپرسکی یکی از شرکتهای امنیتی و سازنده آنتی ویروس است که برخی از کاربران اشتباهاً این شرکت و محصولات آنتی ویروس آن را با عناوینی نظیر کسپرسکای،کاسپرسکی، کسپراسکای، کسپراسکای، و یا کاسپراسکای نیز می‌شناسد. به ذکر است مدیرعامل شرکت یوجین کسپرسکی .