سبک ترین و کم حجم ترین آنتی ویروس دنیا به نسخه 9.0.24.37 آپدیت شد.

آپدیت و به روز رسانی آنتی ویروس های قدرتمند وبروت به صورت کاملآ بی صدا و خودکار صورت میگیرد و کاربر هیچ نشانه ای از کاهش سرعت در عملکرد سیستم احساس نمیکند.


آنتی ویروس های کمپانی مطرح و پیشرو امنیتی وبروت با حجم فقط 4 مگابایت عنوان سبک ترین و کم حجم ترین آنتی ویروس دنیا را در اختیار دارند.

آنتی ویروس های شرکت وبروت از سال 1387 توسط شرکت دورانتاش در ایران ارائه می شوند و هم اکنون هزاران کاربر خانگی و شرکت ایرانی از آنتی ویروس های قدرتمند این شرکت آمریکایی استفاده میکنند.

از جمله مشتریان بزرگ و شرکای استراتژیک شرکت وبروت ( Webroot ) میتوان به غول های فناوری از جمله Cisco , HP , RSA , Citrix , F5 Networks , Aruba Netwotks , PaloAlto Networks و A10 Networks اشاره کرد.

همچنین 2 غول مالی و بانکی Citi Bank و  HSBC Bank از جمله شرکت هایی هستند که آنتی ویروس های وبروت را به مشتریان و کاربران خود پیشنهاد داده اند.

شرکت وبروت از بیشتر سایت های تست و مقایسه آنتی ویروس مانند AV-TEST ، AV-Comparatives و  VB100 خارج شده و روش تستهای این سایت ها را مغایر با دنیای واقعی تهدیدات سایبری و تکنولوژی های نوین شناسایی و مقابله با تهدیدات سایبری میداند.

این در حالی که آنتی ویروس های وبروت تاکنون توانسته 20 جایزه و نشان برتر وب سایت پی.سی.مگزین ( PC MAG ) را از آن خود کند.

از جمله رقبای وبروت میتوان میتوان به کسپرسکی ( کاسپرسکی ) ، بیت دیفندر ، ایست " نود32 " ، آویرا ، پانداسکیوریتی ، ترندمیکرو ، نورتون سایمنتک و مکافی اشاره کرد.

همچنین نتایج درخشان آنتی ویروس های وبروت در تستهایی که به صورت شخصی توسط برخی اشخاص و شرکت ها صورت گرفته و ویدیو برخی از آنها در اینترنت منتشر شده، نشان از قدرت حفاظتی بالای آنتی ویروس های محبوب وبروت دارد.
اخبار مرتبط :


دیسنا : پایگاه اطلاع رسانی امنیت اطلاعات ایران