دیسنا - وب سایت خبری و آموزشی آنتی ویروس ها

به گزارش دیسنا به نقل از شرکت دورانتاش ، بانک SBI ( بزرگترین بانک کشور هندوستان ) برای تامین امنیت 26 هزار شعبه خود که در داخل و خارج از هندوستان قرار دارند و شامل 285 هزار کلاینت و سرور می شوند ، راهکارهای امنیتی ترندمیکرو را برگزید .
از حدود 280 هزار پایانه کاری شبکه بانکی SBI ، حدود 29 هزار تا سرورها و ماشینهای مجازی هستند که مجهز به راهکارهای امنیتی و آنتی ویروس ترندمیکرو شده اند .

برخی وب سایتهای خبری تعداد کل سرورها و پایانه های کاری بانک SBI را حدود 275 هزار عدد اعلام کرده اند .

محصولات ترندمیکرو را در ایران میتوانید تحت پشتیبانی و گارانتی اصالت لایسنس شرکت دورانتاش تهیه نمائید .

منابع خبر :

SBI secures 275,000 tech points with Trend Micro cyber solns

Trend Micro secures 285000 endpoints across 26000 branches of SBI


اخبار مرتبط :

اخبار شرکت امنیتی ترندمیکرو ( Trend Micro )

دیسنا : پایگاه اطلاع رسانی امنیت اطلاعات ایراندرباره ترندمیکرو


شرکت امنیتی ترندمیکرو یکی از شرکتهای پیشرو و مطرح حوزه امنیت سایبری در دنیاست .
بجزء طیف وسیع کاربران خانگی ، بیش از 500 هزار شرکت و سازمان از محصولات ترندمیکرو استفاده میکنند .
همچنین تعداد زیادی از غولهای فناوری دنیا همچون شرکتهای Cisco systems , IBM , Vmware ,, HP و Siemens جزء مشتریان بزرگ و همکاران استراتژیک کمپانی ژاپنی ترندمیکرو محسوب می شود .
از جمله فعالیتهای ترندمیکرو میتوان به شناسایی ویروس مینی فلیم و همچنین حمله سایبری " خواب نیمروز " که یکی از بزرگترین حملات سایبری در دنیا بود و با هدف سرقت اطلاعات شرکتهای بزرگ دولتی و مخابراتی و نفتی حدود 17 هزار دامنه توسط هکرها و خلافکاران سایبری رجیستر شده بود ، توسط این کمپانی شناسایی شده اند .
در طول سالهای اخیر ترندمیکرو چندین شرکت از جمله Humyo , Mobile Armor و HP Tipping Point را خریداری و به تملک خود در آورده است .
محصولات ترندمیکرو از سال 2009 میلادی تحت گارانتی اصالت لایسنس و پشتیبانی شرکت معتبر دورانتاش در ایران توزیع و ارائه می شود .

از جمله محصولات ترندمیکرو ( پی سی سیلین ) در رده خانگی میتوان به آنتی ویروس ، اینترنت سکیوریتی ، ماگزیمم سکیوریتی ، موبایل سکیوریتی ، فضای ذخیره سازی کلود امن SafeSync و مدیریت و ذخیره پسوردها DirectPass و در رده آنتی ویروسهای تحت شبکه به ضد ویروسهای کلاس WFBS و OfficeScan Enterprise Security اشاره نمود.