دیسنا - وب سایت خبری و آموزشی آنتی ویروس هابه گزارش دیسنا به نقل از شرکت دورانتاش ، کمپانی امنیتی ترندمیکرو نسخه جدید وب سایتش را رونمایی کرد .

ترندمیکرو که در برخی کشورها با نام پی سی سیلین نیز شناخته می شود ، یکی از شرکتهای مطرح و پیشرو حوزه امنیت سایبری و ارائه دهنده نرم افزارهای آنتی ویروس برای کاربران خانگی ، شرکتها ، سازمانها و مراکز داده فیزیکی ، مجازی و کلود می باشد .

براساس آمار اعلام شده توسط این شرکت ژاپنی ، بیش از 500 هزار شرکت از مشتریان ترندمیکرو هستند و بسیاری از غولهای فناوری دنیا از جمله شرکتهای Cisco , VMvware , IBM , Amazon , HP و DELL از جمله شرکای استراتژیک ترندمیکرو هستند.

ترندمیکرو هر چند یک برند شناخته شده و معتبر در حوزه امنیت سایبری محسوب می شود ولی در تستها و وب سایتهای بسیاری نیز همواره جزء 3 برند برتر آنتی ویروس معرفی شده که میتوان به گزارشات NSS Labs , AVC , AV-TEST , IDC , Gartner EPP , ForesterWave اشاره نمود .


ترندمیکرو در ایران :

محصولات ترندمیکرو از سال 2009 میلادی ( 1388 شمسی ) تحت پشتیبانی و گارانتی اصالت لایسنس شرکت دورانتاش در ایران ارائه می شود و هم اکنون طیف وسیعی از کاربران خانگی و شرکتهای ایرانی که نیازمند امنیت مناسب و قابل اطمینان تر هستند از محصولات و سرویسهای این شرکت استفاده میکنند .

از جمله محصولات خانگی ترندمیکرو میتوان به آنتی ویروس ، اینترنت سکیوریتی ، ماگزیمم سکیوریتی ( مالتی دیوایس ) ، موبایل سکیوریتی ، مدیریت پسوردها ( DirectPass ) و فضای ذخیره سازی امن ( SafeSync ) ، اشاره کرد .

از جمله آنتی ویروسها و محصولات تحت شبکه و سازمانی ترندمیکرو نیز میتوان به آنتی ویروسهای رده WFBS ، OfficeScan XGen , DLP , Hosted Security , Email Security , InterScan اشاره کرد .اخبار مرتبط :

اخبار شرکت امنیتی ترندمیکرو ( Trend Micro )

دیسنا : پایگاه اطلاع رسانی امنیت اطلاعات ایران