دیسنا - وبلاگ تخصصی شرکتها و محصولات آنتی ویروس
به گزارش دیسنا به نقل از شرکت دورانتاش ، شرکت مخابراتی بریتیش تلکام ، حفاظت از مراکز داده فیزیکی ، مجازی و کلود و کلیه پلت فرمهای ابری این کمپانی مخابراتی را که در 22 منطقه شامل 19 کشور در آمریکا ، اروپا ، آفریقا ، خاورمیانه و آسیا پاسیفیک ( جنوب شرق آسیا ) قرار دارند را به شرکت امنیتی ترندمیکرو ( از رهبران حوزه امنیت سایبری ) سپرد .

شرکت مخابراتی بریتیش تلکام به همین منظور محصول Trend Micro Deep Security را برای حفاظت از پلتفرمها و مراکز محاسباتی خود برگزیده است که از جمله ویژگی های آن میتوان به anti-malware, host-based firewall, intrusion detection and prevention, integrity monitoring, log inspection و SSL سراسری برای حفاظت از مشتریان در برابر باج افزارها ، APT و حملات هدفمند اشاره کرد .


درباره بریتیش تلکام

هلدینگ بریتیش تلکام در سال 1969 میلادی یعنی 48 سال پیش تاسیس شد .

دفتر مرکزی این شرکت در انگستان واقع شده .

گردش مالی این شرکت که 102 هزار کارمند دارد در سال گذشته  حدود 18 میلیارد پوند انگلیس بوده است .

از جمله فعالیتهای بریتیش تلکام میتوان به ارائه سرویسهای مخابراتی ، پستی ، تلویزیونهای اینترنتی و خدمات کابلی اشاره کرد .

درباره ترندمیکرو

شرکت ترندمیکرو که با نام پی سی سیلین نیز شناخته می شود ، یکی از رهبران و شرکتهای پیشرو حوزه امنیت سایبری است .

این شرکت طیف متنوعی از سرویسها و محصولات امنیتی شامل نرم افزارهای آنتی ویروس خانگی ، شرکتی ، سازمانی و سرویسهای امنیتی برای حفاظت از مراکز داده فیزیکی ، مجازی و کلود را تولید و عرضه می کند .

از جمله شرکای استراتژیک و مشتریان بزرگ ترندمیکرو میتوان شرکتهای Cisco , IBM , DELL , HP , Amazon , Siemens و VMware را نام برد .

محصولات ترندمیکرو از سال 2009 میلادی تحت پشتیبانی و گارانتی اصالت لایسنس شرکت دورانتاش در ایران توزیع می شود .


منبع خبر :

British Telecom signs up Trend Micro to strengthen security in cloudاخبار مرتبط :