دیسنا - پایگاه اطلاع رسانی امنیت اطلاعات ایران به نقل از شرکت دورانتاش

http://antivirus.durantash.com/images/trendmicro-durantash-1.jpg


کمپانی فناوری - مخابراتی آسیا اینفو ( AsiaInfo ) که حدود 1 میلیارد کاربر و مشتری در دنیا دارد  ،  غول امنیتی ترندمیکرو ( پی سی سیلین ) را به عنوان شریک امنیتی - آنتی ویروس خود انتخاب کرد .

در حقیقت کمپانی AsiaInfo که به " معمار اینترنت چین " شهرت دارد ، صاحب کل کسب و کار کمپانی ترندمیکرو در کشور چین شد .

کمپانی فناوری - مخابراتی آسیا اینفو ( AsiaInfo ) یکی از بزرگترین شرکتهای ارائه دهنده خدمات فناوری اطلاعات و مخابراتی در دنیا می باشد .

این شرکت در سال 1993 در آمریکا شروع به کار کرد و در سال 1995 دفتر مرکزی خود را به کشور چین منتقل نمود و هم اکنون بخش عمده بازار مخابراتی در کشور چین و چند کشور دیگر را در اختیار خود دارد .

در سال 1997 شرکت دیگری با نام Linkage Technologies International در چین ثبت و آغاز به کار نمود که فعالیت اصلی آن در حوزه راهکارهای نرم افزاری و خدمات فناوری برای صنایع مخابراتی در چین است و سیستمهای عملیات پشتیبانی ( OSS ) و کسب و کار سیستمهای هوشمند ( BI ) را برای 3 اپراتور بزرگ چین اجرا و پشتیبانی نموده .

در سال 2010 هر 2 شرکت AsiaInfo و Linkage Technologies در یکدیگر ادقام شدند و نام جدید  AsiaInfo - Linkage بر آن گذاشته شد .

در July سال 2014 میلادی نام شرکت از AsiaInfo-Linkage  به AsiaInfo تغییر یافت .

هم اکنون کمپانی AsiaInfo در کشورهای مختلف مشغول به ارائه سرویس و خدمات می باشد و از جمله مشتریان این شرکت میتوان به شرکتهای :  China Mobile - China Unicom - China Telecom - U Mobile - Zong - Nepal Telecom - Telenor Denmark - Advance Info Services Thailand - Hello Nepal - اشاره نمود

شرکت آسیا اینفو ( AsiaInfo ) با داشتن 15000 کارمند و چندین دفتر در کشورهای مختلف مشغول ارائه سرویس و خدمات به حدود 1 میلیارد کاربر در سرتاسر دنیاست و عنوان بزرگترین شرکت ارائه دهنده خدمات فناوری و مخابراتی در آسیا را یدک می کشد و توافق با یکی از بزرگترین و معتبرترین غولهای امنیتی - آنتی ویروس دنیا ( یعنی ترندمیکرو ) میتواند اطمینان خاطر بیشتری برای مشتریان این غول فناوری ایجاد کند .

سرویسهای امنیتی و نرم افزارهای آنتی ویروس کمپانی ترندمیکرو ( Trend Micro ) که با نام پی سی سیلین نیز شناخته می شود در ایران توسط شرکت دورانتاش ، ارائه ، گارانتی و پشتیبانی می شوند .

از دیگر شرکاء و مشتریان کمپانی امنیتی ترندمیکرو میتوان به شرکتهای Cisco - VMware - Oracle - IBM - Citrix - Amazon - Facebookو ... اشاره نمود .

در حال حاضر 77 % از 500 شرکت برتر چینی ، 70 % بانکها ، 80 % شرکتهای اوراق بهادار ( بورسی ) ، 65 % تولیدکنندگان ماشین و 50 % شرکتهای بیمه در کشور چین ، از سرویسها و نرم افزارهای آنتی ویروس ترندمیکرو ( Trend Micro ) استفاده میکنند .

منبع :

AsiaInfo to Acquire Trend Micro Chinese Subsidiary

کسب AsiaInfo صنعت اینترنت ترند میکرو در چین برای ساخت ابر پیشرو در تکنولوژی امنیتی


اخبار مرتبط :
گروه اختصاصی اخبار شرکت امنیتی ترندمیکرو ( Trend Micro ) در دیسنا

دیسنا : پایگاه اطلاع رسانی امنیت اطلاعات ایران