دیسنا - وب سایت خبری و آموزشی شرکتها و محصولات آنتی ویروس


http://antivirus.durantash.com/images/disna/kl-logo-black.jpg

نمایندگان و شرکای کسپرسکی به شدت با مشکل قانع کردن کاربران و فروش محصولاتشان روبرو هستند .

کسپرسکی و شرکایش بجزء تکنیکهای خبری و تبلیغاتی که از گذشته استفاده میکردند ، برای قانع کردن کاربران به خرید محصولاتشان به اختراع اصطلاحات جدید رو آورده اند .


" ابر قدرت امنیتی "
" ابر قدرت امنیتی " از آن اصطلاحات خنده داری است که 
جدیدآ توسط یکی از شرکاء و نمایندگان کسپرسکی اختراع شده .

البته هنوز مشخص نیست چگونه شرکتی که سابقه بارها کلاهبرداری ، فریبکاری ، ارائه آمارها و گزارشات نادرست و انتشار اخبار و تبلیغات کذب و سوء استفاده از نام و لوگوی دیگر شرکتها را در کارنامه خود دارد ، و قادر به رفع نقص های امنیتی آنتی ویروسهایش نیست ، ناگهان عنوان ابر غول و قدرت امنیتی را کسب کرده !

پیش از این کسپرسکی و نمایندگانش با بکار بدن عباراتی مانند : شرکت پیشرو امنیتی ، شرکت پر فروش آنتی ویروس ، شرکت برتر آنتی ویروس ،  شرکت محبوب آنتی ویروس ، شرکت پیشرو ارائه دهنده سرویسهای امنیتی و یا عبارات مشابه ، سعی داشتند کسپرسکی را که یک شرکت کوچک و کلاهبردار روسی است و 99 درصد فعالیتش خبری و تبلیغاتی می باشد را یک شرکت بزرگ و معتبر معرفی کنند .

سوالی که برای برخی کاربران و کارشناسان به وجود می آید این است که : اگر کسپرسکی " ابر قدرت امنیتی " است ! پس چه عبارات و صفاتی باید برای شرکتها و کمپانی های بزرگ و معتبر و با سابقه امنیتی و آنتی ویروس استفاده نمود ؟

( نمایندگان بیکار کسپرسکی بی زحمت یکسری صفات و عبارات هم برای شرکتهای واقعآ بزرگ آنتی ویروس اختراع کنند .) 

هر چه عبارات و اصطلاحات به ظاهر قوی تر و بزرگتری برای کسپرسکی استفاده می شود ، میتوان حدس زد مشکلات کسپرسکی و فروشندگان و نمایندگانش نیز بزرگتر و بیشتر می شود و با سرعت بیشتری در حال از دست دادن مشتریان خود هستند و با دشوارتری بیشتری میتوانند کاربران و مصرف کنندگان و خریداران آنتی ویروس را به خرید محصولاتشان قانع کنند.

اصلی ترین مشکل فروشندگان کسپرسکی ، عرضه نسخه های اصلی و معتبر آنتی ویروس های غولهای آنتی ویروس در بازار ایران توسط نماینده سابق کسپرسکی و انتشار اخبار و اطلاعات معتبر درباره شرکتها و نرم افزارهای آنتی ویروس توسط وب سایت دیسنا می باشد و به همین دلیل از سال 2009 میلادی که دورانتاش آنتی ویروسهای دیگر شرکتها را در سبد فروش خود قرار داد ، اقدام به انتشار مطالب خلاف واقع بر علیه
شرکت دورانتاش نمودند .

شرکت دورانتاش یکی از نمایندگان سابق کسپرسکی است که در اوایل سال 2010 میلادی همراه با دهها نماینده خارجی
دیگر ، ارتباط با این شرکت شیاد روسی را قطع کرد .


اخبار مرتبط :

پاسخ دورانتاش به جوابیه یوجین کسپرسکی ( آپدیت )

حمایت کامل تابناک از شرکت کلاهبردار و متقلب کسپرسکی ! ( آپدیت )

چرا ESET ( نود32 ) نام ایران را به وب سایتش اضافه کرد ؟ ( تحلیل )

دیسنا : مرجع فارسی خبری و آموزشی آنتی ویروس ها