دیسنا - وب سایت خبری و آموزشی شرکتها و محصولات آنتی ویروس به نقل از دورانتاشhttp://0.tqn.com/y/freebies/1/L/9/L/1/trend-micro-housecall.pnghttp://antivirus.durantash.com/images/trendmicro-durantash-1.jpg

کمپانی امنیتی ترندمیکرو ( پی سی سیلین ) جدیدترین نسخه ویروس یابی آنلاین و رایگان خود با نام HouseCall را ارائه داد .

ورژن نسخه جدید HouseCall  1.61.0.1059 می باشد .

ترندمیکرو ابزارهای مختلف ویروس یابی رایگانی را به کاربران عرضه کرده که از آن جمله میتوان به ATTK , HouseCall و Rootkit Buster اشاره نمود .

ابزار ویروس یابی روت کیت بوستر به طور اختصاصی برای شناسایی و پاکسازی روت کیتها ارائه شده .

2 ابزار ویروس یابی دیگر ترندمیکرو یعنی ATTK و HouseCall قادر به شناسایی و پاکسازی همه تهدیدات سایبری می باشند ولی ابزار ویروس یابی HouseCall به صورت تهاجمی تری اقداک به اسکن و ویروس یابی سیستم میکند .

ابزارهای ویروس یابی ترندمیکرو در نسخه های مختلف و برای سیستم عاملهای مختلفی ارائه شده که قادر به اسکن سیستم عاملهای ویندوزی ، اپل مکینتاش و اندروید می باشند .

چند توصیه :

- ابزارهای ویروس یابی قادر به حفاظت بالادرنگ از کاربران نیستند و از طرفی هیچ ابزار ویروس یابی قادر به پاکسازی و از بین بردن همه آثار ویروسها و تهدیدات سایبری نیست .

برای همین است که بر روی هر وسیله دیجیتالی ( کامپیوتر ، موبایل و تبلت ) حتمآ از روز اول خریداری و استفاده باید یک ضد ویروس اصلی و معتبر و خوب خریداری و نصب شود .

- جهت استفاده از ابزارهای ویروس یابی و اسکن سیستم باید شرایطی را رعایت نمائید .

تهیه نسخه پشتیبان از اطلاعات ( البته شما همیشه باید از اطلاعات مهم خود نسخه های پشتیبان امن داشته باشید . )

پاکسازی سیستم Disk Clean

و آماده بودن برای تعویض سیستم عامل در صورت نیاز ، از جمله مواردی است که باید کاربران به آن توجه داشته باشند .

توصیه میکنیم ابزارهای ویروس یابی را زیر نظر کارشناسان پشتیبانی و فنی شرکتهای عرضه کننده آنتی ویروس استفاده نمائید .

ابزارهای ویروس یابی ترندمیکرو مانند دیگر محصولات ترندمیکرو توسط تعداد زیادی از شرکتها و کاربران توصیه و استفاده می شود .


در یکی از آخرین موارد شبکه اجتماعی فیس بوک ابزار ویروس یابی رایگان Trend Micro HouseCall را به بیش از 1 میلیارد کاربر خود ارائه و پیشنهاد داده است .

جهت دسترسی و دانلود ابزارهای ویروس یابی آنلاین و رایگان ترندمیکرو به منو دانلود وب سایت شرکت دورانتاش به نشانی www.DDN.ir و یا www.Durantash.com  مراجعه نمائید .

اخبار مرتبط :


جشنواره فروش آنتی ویروس های ترندمیکرو ( پی سی سیلین )

نقشه ویروسها و بدافزارها - Malware Map

اخبار ترندمیکرو ( پی سی سیلین ) در دیسنا

دیسنا - پایگاه اطلاع رسانی امنیت اطلاعات ایران .