دیسنا : خبرنامه تخصصی آنتی ویروس ها
امنیت، هدیه ما به شماست.
                                                        
درباره وبلاگ

دیسنا : خبرنامه تخصصی آنتی ویروس ها

ارائه آخرین اخبار ، اطلاعات و آموزش در حوزه آنتی ویروس ها

Durantash Information Security News Agency

www.DISNA.ir

مدیر وبلاگ : دیسنا www.DISNA.ir
برچسبها
آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
دیسنا - وب سایت خبری و آموزشی شرکتها و محصولات آنتی ویروس

    logo

همانطور که میدانید دیسنا { وب سایت خبری و آموزشی حوزه امنیت اطلاعات و آنتی ویروس ها } نتایج برخی از تستها و مقایسه های نرم افزارهای آنتی ویروس را منتشر میکند .

ولی با نگاهی به خبرهایی که تاکنون توسط دیسنا منتشر شده خواهید دید که در زیر همه آنها این جمله ذکر شده که " نتایج تستهای مقایسه ای فقط جهت اطلاع رسانی منتشر شده و مورد تائید دیسنا نمی باشد . "
یکی از وب سایتهای تست و مقایسه آنتی ویروسهای ، وب سایت AV-Comparatives یا به اختصار AV-C است .

دلایل مختلفی وجود دارد که ما معتقدیم وب سایت تست آنتی ویروس AV-C معتبر نبوده و نتایج تستها و مقایسه های آن دارای ایرادات مختلفی است .

1- خروج شرکتهای آنتی ویروس مخصوصآ غول آنتی ویروس Norton Symantec  :

یکی از مهمترین دلایلی که باعث شده تا اعتقاد داشته باشیم نتایج وب سایت تست و مقایسه آنتی ویروس ها AV-C معتبر و قابل استناد نباشد ، خروج بزرگترین و پرفروش ترین شرکت آنتی ویروس دنیا ، یعنی سایمنتک است .

شرکت سایمنتک سازنده آنتی ویروسهای خانگی با نام نورتون است .

تا امروز شرکتهای دیگری مانند کوئیک هیل ، جی دیتا ، نورمن و وب روت نیز از تستهای وب سایت AV-Comparatives خارج شده اند .

2- سوء استفاده از نام و اعتبار شرکتهای آنتی ویروس :

نمونه بارز سوء استفاده وب سایت AV-C ، مربوط به سوء استفاده از نام و اعتبار کمپانی Symantec است .

در حالی که شرکت Symantec مدت 2-3 سالی است که از تستهای وب سایت AV-Comparatives خارج شده ، ولی این سایت به طور غیر قانونی و بدون اجازه از آنتی ویروس های نورتون سایمنتک در برخی تستهایش استفاده کرده .

یک نمونه آن تست File Detection Rate ماه سپتامبر 2013 است . لینک

به نظر شما وقتی یک شرکت از تستهای سایت AV-C به طور رسمی خارج شده ، چرا این سایت باید دوباره نام آنتی ویروس های آن شرکت را در برخی تستهایش بیاورد ؟

3- ردپای سوء استفاده از نام و اعتبار کمپانی ترند میکرو ( پی سی سیلین ) :

همانطور که میدانید شرکت ترندمیکرو که با نام پی سی سیلین نیز شناخته می شود یکی از بزرگترین ، پر فروش ترین و محبوب ترین شرکتهای آنتی ویروس دنیاست .

وب سایت AV-C سال گذشته ( 2012 و 2013 ) برای چند ماه نام آنتی ویروسهای Trend Micro را در صدر تستهایش در کنار نامهایی مانند بیت دفندر و یا کسپرسکی منتشر میکرد .

ولی جالب است پس از چند ماه دوباره این وب سایت به حالت قبل برگشت و آنتی ویروسهای ترند میکرو را جزء ضعیف ترین محصولات آنتی ویروس منتشر میکند و یا حتمآ نام یکی از شرکتهای بیت دفندر یا کسپرسکی را در کنار ترند میکرو می آورد .

به نظر ما مدیران وب سایت AV-C سعی دارند تا با استفاده از نام و اعتبار غول آنتی ویروس ترند میکرو برای دیگر شرکتهای امنیتی و همچنین وب سایت خود که از خروج آنتی ویروسهایی مانند سایمنتک به شدت آسیب دیده تبلیغ کند .

4- خروج کمپانی آمریکایی آنتی ویروس Webroot از تستهای آنتی ویروسی AV-C :

هر چند همان خروج آنتی ویروسهای Symantec Norton نیز از تستهای وب سایت AV-Comparatives برای این وب سایت بسیار گران تمام شده ، ولی سال گذشته بود که شرکت Webroot نیز اعلام کرد دیگر در تستهای این وب سایت حضور نخواهد یافت .

شرکت امنیتی Webroot بزرگترین شرکت خصوصی آمریکایی عرضه کننده سرویسهای امنیتی و آنتی ویروس در دنیاست .

برخی از بزرگترین غولهای فناوری مانند Cisco , F5 Network و Palo Alto از سرویسها و محصولات Webroot استفاده میکنند و با این شرکت همکاری نزدیکی دارند .

Webroot سازنده سبکترین و کم حجم ترین و سریعترین آنتی ویروس دنیاست و دارنده شبکه حفاظتی هوشمند کلود با نام Webroot Intelligent Network است .


5- معرفی شرکت ژاپنی ترند میکرو ( Trend Micro ) به عنوان یک شرکت آمریکایی :

چندی پیش وب سایت AV-Comparatives نتایج مقایسه ای را منتشر کرد که مثلآ هر آنتی ویروس چه اطلاعاتی را برای سرورهای آن شرکت آنتی ویروس ارسال میکند .

جدا از درستی یا نادرستی گزارش منتشر شده ، در جدول آن گزارش شرکت ژاپنی ترند میکرو به عنوان یک شرکت آمریکایی معرفی شده .

چرا باید وب سایت AV-C شرکت ژاپنی ترندمیکرو را یک شرکت آمریکایی معرفی کند .

بد نیست بدانید از زمان ارائه نسخه های اصلی و معتبر آنتی ویروس های شرکت ترند میکرو در ایران توسط شرکت دورانتاش ، کسپرسکی و نمایندگانش سعی دارند یا صحبتی از ترند میکرو نکنند و یا این شرکت را یک شرکت آمریکایی معرفی کنند و به هر طریق ممکن کاربران را از خرید محصولات ترند میکرو دورانتاش منصرف کنند .

ولی چرا برخی اشخاص و شرکتها ترند میکرو را شرکتی آمریکایی معرفی میکنند ؟

برخی شاید از روی ناآگاهی این کار را انجام دهند .

ولی برخی وب سایتها و شرکتها سالهاست بر ضد آنتی ویروسهای شرکتهای آمریکایی اخبار و اطلاعات نادرست و نامعتبر منتشر میکنند .

با قرار گرفتن ترند میکرو در لیست آنتی ویروسهای آمریکایی ، کار این اشخاص و شرکتها برای فریب کاربران بسیار ساده تر می شود .

توزیع لایسنسها و نسخه های جعلی و تقلبی آنتی ویروس های غولهای امنیتی از جمله سیاستهای برخی اشخاص و شرکتها برای بدنام کردن برندهای معتبر امنیتی است و به همین دلیل است شرکت دورانتاش هشدار داده به شدت مراقب شرکتها و وب سایتهای فروشنده آنتی ویروس مخصوصآ آنهایی که با کسپرسکی ارتباط دارند باشند .

امروز سیاستهای خبری و تبلیغاتی شرکتهای آنتی ویروس بسیار پیچیده است .

در حالی که برخی شرکتها مانند آویرا ، بیت دفندر ، کسپرسکی و پاندا سعی دارند تا سهم بیشتری از بازار آنتی ویروس را از آن خود کنند ، غولهای معتبر و بزرگ امنیتی مانند سایمنتک و مکافی با آگاهی از عدم توانایی این شرکتها در ارائه محصولات و سرویسهای مورد نیاز کاربران و شرکتها ، از این شرکتها برای متوقف کردن رشد و پیشروی شرکتهایی مانند ترند میکرو استفاده میکنند  .

دقیقآ شرکت ترند میکرو نیز از برخی شرکتها مانند کسپرسکی برای پیشروی بیشتر در بازار آنتی ویروس بهره برده .

هر شخص و شرکتی که برای 1 یا 2 سال از آنتی ویروسهای شرکتهایی که دارای کیفیت لازم نیست استفاده کرده در نهایت به یکی از آنتی ویروسهای ترند میکرو ، سایمنتک و مکافی مهاجرت کرده و در این بین این 3 شرکت بر سر تصاحب بازار به شدت رقابت دارند .

در طرف دیگر شرکت امنیتی Webroot نیز با ارائه محصولات آنتی ویروسی بسیار متفاوت و شگفت انگیز با نام Webroot Secure Anywhere سعی کرده تا کاربران فضای مجازی را وارد دنیایی بسیار متفاوت از آنتی ویروسها کرده و طیف دیگری از کاربران خانگی و شرکتی را به خرید محصولاتش ترغیب کند .

بهر صورت رقابت و همکاری در بازار محصولات امنیتی و آنتی ویروس به شرایط بسیاری بستگی دارد که فقط تعداد کمی از متخصصین خبره بازاریابی و مارکتینگ قادر به درک و تجزیه و تحلیل آن هستند .

این در حالی است که برخی شرکتها مانند شرکت روسی کسپرسکی با اجرای سیاستهای خاص خبری ، تبلیغاتی و فریبکاری و کلاهبرداری سعی در جلب مشتری و فروش محصولاتشان دارند .

اخبار مرتبط :

دیسنا - پایگاه اطلاع رسانی امنیت اطلاعات ایران .


نوع مطلب : تستهای مقایسه ای، تحلیل و بررسی، 
برچسب ها : لایسنس، آنتی ویروس، ضد ویروس، آپدیت، آنلاین، آفلاین، ویروس یابی،
لینک های مرتبط :
یکشنبه 26 مهر 1394 04:33 ب.ظ
در پاسخ به شخص بی نامی که بالا نوشتن (لابد شرکتایی که شما میگی برای شما غولن برای دنیا غولچه هم نیستن) دوست عزیز من اسمم میلاد هست و رشته من نرم افزاره و تخصصم امنیت.. شما با این حرفت نشون دادی که یک کاربر مبتدی بیش نیستی که از کامپیوتر فقط روشن خاموش کردنشو بلدی و تازه جو گیر شده که بدونه آنتی ویروس چیه ... هیچ کاربری در شبکه کهنه کار وجود نداره نام کمپانی ابرغول سیمانتک رو نشنیده باشه!!! زمانی که ویندوز 98 و ملنیوم دست ما بود آنتی ویروسی جز سیمانتک نبود این از سابقه این کمپانی که اوله!!! از نظر فروش جهانی 15 ساله پیشتازه از نظر پرسنل دو برابر سایر شرکتهاست تمامی تکنولوژی های رفتارسنجی مثل سونار ابتدا توسط سیمانتک اومد و سپس سایرین از روش کپی کردن! سرعت لابراتوار این شرکت به هر سابمیت از جانب شما زیر 4 ساعته در صورتی که سایر شرکتها بالای 48 ساعت!!! لیست دیتابیس این کمپانی اول قرار داره بسیاری از تهدیدهای روتکیت که بعید میدونم شما حتی اسمشم شنیده باشی رو ابتدا سیمانتک کشف کرده. هیچ مهندس و متخصص واقعی پیدا نمیکنی که سیمانتک رو رد کنه و همه میدونن پیشتازه و یک غول واقعا بزرگ جهانیه - ایمیل های یاهو - فیسبوک- و حتی جیمیل با وجود داشتن سفوس کمکی توسط نورتون اسکن میشن حالا اگه شما میفرمایید سیمانتک واسه دنیا غولچست حتما یاهو گوگل مایکروسافت - اپل و فیسبوکم غولچه هستن!!! از لابد گفتنت مشخصه تا بحال اسم سیمانتک رو نشنیدی پس سعی کن یا باآگاهی نظر بدی یا سکوت کنی!
دیسنا www.DISNA.irو ترندمیکرو ی رقیب بسیار جدی برای شرکتهایی مثل سایمنتک هستش .


از اون طرف شرکت Webroot باعث شده فشار بیشتر و مضاعفی به شرکتهای کوچیکی مثل کسپرسکی و بیت و ایست " نود32 " بیاد و برای اینه دست به خبرسازی های عجیب و غریب میزنن .


دیسنا : خبرنامه تخصصی آنتی ویروس ها
www.disna.ir
یکشنبه 26 مهر 1394 12:54 ب.ظ
از دوستانی که نظر گذاشتن نقل شده دلیل و مدرک ... من به هیچ دلیل و مدرکی کار ندارم همه چیز گویاست , شرکت امریکایی سیمانتک که همیشه پیشتاز امنیت در جهان بوده و از نظر سابقه, بزرگی,تعداد پرسونل, فروش و اعتبار حرف اول دنیا رو میزنه به یکباره از تست Av خارج میشه و یکسری آدم بی اطلاع از روی هر هدفی اعلام میکنن چون نتایج ضعیف بوده!!!!! خیلی عجیبه اگر فکر کنیم سیمانتک نتایج ضعیفی میاره برای هیچ متخصصی در شبکه و امنیت این موضوع قابل قبول نیست! من برای هیچ شخصی مدرک نمیارم هرکی این موضوع رو ندونه مشکل سوادشه - برای افراد بی سواد ما به دنبال مدرک نیستیم چون نیازی نیست بهشون ثابت بشه همان در گمراهی بمانن بهتره ... در پاسخ دوستی که فرمود ترندمیکرو یک شرکت امریکایی هست و منبع خودش رو ویکیپدیا معرفی کرد!!! فکر میکنید ویکی پدیا رو کی مینویسه؟؟؟؟ اگر تخصصی بود خب رایگان در اختیار من و تو قرار نمیگرفت. ویکی پدیا در برخی جاها بقدری مزخرف میگه که برای بچه ها هم قابل قبول نیست شما که دیگه آدم بزرگی (نمونه مزخرفات ویکیپدیا رو میتونید تر معرفی احمقانه تعداد کشته های انفجار اتشفشان سنت هلن مشاهده کنید) رقمی رو اعلام کرده که هرکی ندونه خیال میکنه یه سواری منفجر شده!!! نه یک آنشفشان!!! درباره کمپانی ژاپنی ترندمیکرو هم همینه و حسی صحبت کرده - ضمنا واقعا با نظر دیسنا موافقم اصلا مهم نیست ترندمیکرو کجایی هست مهم قدرت و امنیتشه که امسال کسپرسکی و نود32 در مقابلش نمیتونن حرفی برای گفتن داشته باشن. هیچ مدرکی بالاتر از میزان فروش جهانی این کمپانی ها وجود نداره ... در مورد تست های AV من هم میگم هیچ اعتباری وجود نداره و همه چیز بر مبنای پول میگرده هر کمپانی که سر کیسه رو شل تر کرد محصولش برجسته تر میشه مدرک این ادعا به هوش شما بستگی داره که ببینید چقدر تزلزل احمقانه ای از سال 2010 تا الان تو AV حاکمه مگه ممکنه یک محصولی که پارسال بیخود بوده امسال اصل درخشش داشته باشه و برعکس؟؟؟؟ اگر این تغییرات در طول چندین سال باشه طبعیه ولی به یکباره بودنش قطعا مشکوک به مسائل مالیه!!!! و کمپانی سیمانتک هم انقدر بزرگ و معتبر هست که محصولاتش نیازی به این تست ها نداشته باشه
دوشنبه 16 شهریور 1394 10:53 ق.ظ
دوست عزیز نورتون به خاطر یک سری مائل فنی رفت اونم داستانش مربوط به تست heuristic test بود که نورتون اعتراض داشت و کشید کنار
دیسنا www.DISNA.irهمه میدونیم که سیمنتک ( نورتون ) از تستهای سایت AV-C خارج شده . حالا به هر دلیلی .


شما بگو وقتی سیمنتک Symantec از تستها خارج شده ، چرا دوباره اون سایتش اسم Symantec رو تو تستهاش اورده ؟!!خوب سایتی که سوء استفاده میکنه میتونه معتبر باشه ؟؟دیسنا
خبرنامه فارسی آنتی ویروس ها
www.disna.ir
شنبه 17 مرداد 1394 04:06 ب.ظ
خیلی جالبه برخی دوستان مثل همین آقای دیسنا میان یه سری مطالب بدون هیچ گونه منبع موثق ارایه می کنند و اسم خودشون رو اصطلاحا متخصص می نامند .

1 - اولا Trend micro یک شرکت امریکایی هستش . نه ژاپنی . به راحتی میتونین تو ویکی پدیا هم می تونین جستجو کنین . ژاپن جزو بزرگترین شعبه هاشه .

2 - AV-Comparatives به خاطر رضای خدا نمیاد محصولات رو بررسی کنه . برای بررسی محصولات هر شرکت باید هزینه بپردازه . برخی شرکت ها ترجیه میدن در تست های سالیانه شرکت کنند و برخی شرکت ها ترجیه می دن در تست های تکی (single )
شرکت در تست ها هم هزینه ی کمی برای شرکت ها نداره برخی شرکت ها ترجیه میدن در تست ها شرکت نکنند .

3 - Symantec بنا به تصمیم خودش و به مدت کوتاه تصمیم به شرکت در تست ها گرفت . مدرکی دارین که می گین AV-Comparatives به صورت غیر قانونی از نام symantecاستفاده کرده ؟


4 - نتایج تست ها بر اساس تست های ماهیانه هستند . دلیلی وجود ندارد که اگر محصولی در ماه اول عملکرد خوبی داشت ، در ماههای بعد هم عملکرد مناسبی داشته باشد .


5 - از 5 تا دلیلی که اوردین ، 4 تاشو گیر دادین به Symantec و Trend micro . تازه دلیل هم نیوردین با طرح یه سری سوال و مغلطه کاری سعی در تخریب شرکت AV-C رو کردین
دیسنا www.DISNA.irسلام .

در اینکه چشمون رو بر روی منابع اخبار دیسنا میبندین کاملآ طبیعی و قابل درکه .1- ترندمیکرو مثل بقیه شرکتهای بزرگ و بین المللی دارای دفاتر متعدد در کشورهای مختلف است .

شما هم برو تحقیق کن ببین دفتر مرکز ترندمیکرو در کدوم کشور هستش و از خودت بپرس چرا گزارشات مالی ترندمیکرو به واحد پولی ین ژاپن منتشر میشه .

البته ترندمیکرو ژاپنی باشه یا آمریکایی موضوع مهمی نیست .

مهم اینه شرکت بزرگ و معتبر و خوبی هست و محصولات توسط ی شرکت بسیار خوب و معتبر تو ایران ارائه و پشتیبانی میشه .

ولی شما خیلی دنبال این هستی که بگید ترندمیکرو آمریکایی هست تا در راستای حملات شما قرار بگیره و بگین چون آمریکایی هست پس نباید محصولاتش رو خریداری کنین .2- از خودتون بپرسید چرا سیمنتک و وب روت از تستهای AV-C خارج شدن ؟

از خودتون بپرسید چرا وقتی سیمنتک رسمآ از تستهای AV-C خارج شده ، باز این سایت از آنتی ویروسهای سیمنتک ( نورتون ) تو تستهاش اسم برده !!!3- مدارک مربوط به استفاده غیر قانونی AV-C از نام و اعتبار Symantec Norton تو دیسنا منتشر شده .


3- 2-3 سال پیش Symantec از تستها خارج شد ولی تو همین 2-3 سال این سایت از Symantec تو تستهاش اسم برده و جالبه اینقدر خروج سیمنتک به این سایت فشار اورده تو اون تستها بدترین نتایج رو برای سیمنتک زده .

دوست عزیز قرار نیست صد بار ی سند و مدرک منتشر بشه . تو سایت دیسنا هست میتونید تشریف ببرید ببینید و بخونید .4- ................... خیلی مهم نیست . برندها و محصولات درجه یک و خوب و معتبر شناخته شده هستن .


5- همه مطالب منتشر شده توسط دیسنا معتبر و موثق و با ارائه منابع و ادله و مستندات است .

اینکه شما قادر به مطالعه و مشاهده اونها نیستید و چشمهاتون رو می بندین دلیلی بر عدم ارائه اونها توسط دیسنا نیست . مشکل از شماست . چشماتون رو باز و دقتتون رو بیشتر کنین .


موفق باشید .
دیسنا : اولین خبرنامه فارسی آنتی ویروس ها
www.disna.ir
یکشنبه 22 تیر 1393 08:13 ب.ظ
بابا هر ویروس کشی رو لایسنس اصلشو بخری قویه.
من دارم از نود32 استفاده میکنم .
به نظر من که بی نقصه،حالا هرکی لایسنس رایگان بخواد بیاد اینجا********
دیسنا www.DISNA.irسلام .

اتفاقآ انتخاب ضد ویروس بسیار مهم است زیرا نه تنها امنیت داده ها و فایلها و اطلاعاتتان به آن وابسته است بلکه در صورت پایین بودن کیفیت بر عملکرد نرم افزارها و سیستم نیز تاثیر مستقیم دارد.

در ضمن شما در ابتدای صحبتهاتون فرمودین کاربر باید ضد ویروس اصلی و معتبر استفاده کند .

ولی در انتخاب آدرس وب سایتی را قرار دادید که لایسنس و آپدیت جعلی و تقلبی ضد ویروس در آن است .

در ضمن نود32 آپدیت آفلاین نداشته و باید به صورت آنلاین آپدیت شود .

امروز بسیاری از آنتی ویروسها آپدیت آفلاین را حذف کرده و کاربر برای رجیستر و آپدیت حتمآ باید به طور مستقیم به اینترنت متصل باشد .

دیسنا
خبرنامه تخصصی آنتی ویروس ها و تهدیدات سایبری
www.DISNA.ir
چهارشنبه 18 تیر 1393 11:49 ق.ظ
کسپر خیلی انتی ویروس توپیه نسخه ی 2014 اومد و رفت ولی شرکت تو ساختن افزونه برای فایرفاکس و کروم ناتوان بود و هنوزم نساختن اونوقت 2015 رو دارن منتشر میکنن
دیسنا www.DISNA.irجدی ؟ توپ تنیس یا توپ فوتبال ؟ شاید هم منظورتون توپ بسکتباله ؟! نه ؟

عزیزم اگه کسپرسکی توپ بود که با دروغ و فریب و کلاهبرداری دنبال فروش محصولاتش و کسب درآمد نبود .

پس نتیجه میگیریم توپ نیست . اتفاقآ مشکل اصاسی زیاد داره .

از طرفی وقتی برندهای بزرگ و معتبر آنتی ویروس حتی تو ایران قابل دسترسه چرا دیگه باید درباره کسپرسکی صحبت و فکر بشه ؟!

کسپرسکی سوژه مهمی نیست که دربارش صحبت بشه و وقتتون رو تلف کنین .

دیسنا
خبرنامه تخصصی آنتی ویروس ها و تهدیدات سایبری
www.DISNA.ir
یکشنبه 15 تیر 1393 09:04 ب.ظ
حالا وبروت توی avtest امتیاز خوبی نگرفته کنار رفته و توی تست pcmag که امتیاز بالایی اورده شرکت کرده دلیل نمیشه که اون بد و این خوب باشه
دیسنا www.DISNA.irدیسنا به طور کلی نتایج تستهای مقایسه ای رو فقط جهت اطلاع رسانی منتشر میکنه و انتشار خبر تستها نشان دهنده تائید تستها توسط وب سایت دیسنا نمی باشد .

مطلب فوق در همه اخباری که درباره تستها و مقایسه آنتی ویروس هاست آورده شده .

دیسنا
خبرنامه تخصصی آنتی ویروس ها و تهدیدات سایبری به زبان فارسی
www.DISNA.ir
یکشنبه 15 تیر 1393 01:52 ق.ظ
آره درسته اگه من نتونستم با دلایل منطقی تر از شما شما رو قانع کنم دیگه مشکل من نیست مشکل شماس که تو فهم واقعیت دچار مشکلین من که مسئول مطالب اشتباه شما نیستم اصلا به من چه . نخیر لازم نیس مدیران رو بیاری کافیه به جای داستان نویسی و هزاران هزاران مدیر کردنت و بستن کسپراسکی به رگ کلاهبردار وشیاد (که دیگه حالمون به هم خورد از این حرفای تکرای و یک جانبه)فقط نام یکی از هزاران مدیر رو بیاری که به دلایلی که شما میگی از کسپراسکی جدا شده یه مدرک هم براش بیار اگه مدعی مستند بودن و راستگویی هستین
دیسنا www.DISNA.irار اونجایی که مطالب دیسنا با ذکر دلایل و شواهد معتبر و موثق ارائه شده پس اشتباهی در کار نیست و این شما هستید که مشکل دارید و بی دلیل درباره موضوعات مشخص بحث میکنید .

مستندات ترک خدمت و استعفای مدیران دفاتر کسپرسکی در ترکیه و انگلستان که همراه با قطع ارتباط چندین شرکت نماینده کسپرسکی در این کشورها بود در خبرهای آرشیوی دیسنا قابل دسترس است .

همه خبرهای دیسنا با ذکر دلایل ، شواهد و مستندات می باشد .

دیسنا
خبرنامه تخصصی آنتی ویروس ها و تهدیدات سایبری
www.DISNA.ir
شنبه 14 تیر 1393 07:55 ب.ظ
مسئله اینه مستندات شما مستند نیست شما بهش میگی مستند چون شما میگی مستند که مستند نمیشه مستند رو باید تمام دنیا قبول داشته باشن اگه واقعا مستند باشه مستندات شما بیشتر حاشیه سازیه تا مستند خیلی هم تابلویه فکرکردی کاربرا هالو ان
دیسنا www.DISNA.irببخشید پرینت اسکرین و لینک سایت معتبر خارجی و شواهد غیر قابل انکار اگه مستند نیست پس چیه ؟

میخوائید تک تک مدیرعاملهای شرکتهای ضد ویروس رو بیاریم خدمتتون اعتراف کنن و اگر هم اعتراف نکردن شکنجشون کنیم ؟

حرفایی میزنین .

دیسنا
خبرنامه تخصصی آنتی ویروس ها و تهدیدات سایبری
www.DISNA.ir
شنبه 14 تیر 1393 07:53 ب.ظ
شما دلیل آوردی دلیلات اصلا قانع کننده نیس خروج شرکتهای مورد علاقه شما ربطی به موضوع نداره شما باید دلایل مستند بیاری نه من شما میخوای اعتبار یه شرکت یا سایت روببری زیر سوال نه من
دیسنا www.DISNA.irدلیل ؟ قانع نشدین . خوب نشدین دیگه . به ما چه ؟

شاید هزار دلیل و سند و مدرک دیگه هم بیاریم باز شمایی که اسمتون معلوم نیست چیه ، باز بگید من قانع نشدم .

بیشتر مطالعه کن با کمی تلاش و همت صد در صد قانع میشی .

بعدش کی گفته ما قراره کسی یا شما رو قانع کنیم . خوب قانع نشو .

برای دیسنا مهم اینکه که اخبار و گزارشات و مطالب آموزشی معتبر منتشر کنه . قرار نیست کسی رو قانع کنه .

دیسنا
خبرنامه تخصصی آنتی ویروس ها و تهدیدات سایبری
www.DISNA.ir
شنبه 14 تیر 1393 05:08 ب.ظ
هیچربطی نداره آقاجان دلایلی که آوردی هیچ ربطی به نامعتبر بودن این سایت نداره خروج شرکتهایی که شما دوسش داری باعث برانگیخته شدن احساسات جنابعالی شده لابد شرکتایی که شما میگی برای شما غولن برای دنیا غولچه هم نیستن که خروجشون برای کسی اهمیتی داشته باشه خروجشون دلیل ضعفشونه که نمیخوان دستشون رو شه وگرنه تنها جایی که مشخص میشه هر آنتی ویروسی چه قدرتی داره آزمایشگاههایی مث AVC یا AVTest هست همچین گفتین دلایل که گفتم چی هست با همچین دلایلی فقط خودتونو که عاشق ترندمیکرو نورتون و وب روت هستین میتونین قانع کنین دلایلتونو نگین جایی که هر هر میخندن بهتون دیسنا هر روز داره بدبخت تر و توهم پرداز تر از قبل میشه .اسم این اراجیفو میذارن دلیل .دلیل واقعیش ضعف آنتی ویروسهایی که شما عاشقشونین هست به درد نخور بودن محصولاتی که دورانتاش میفروشه و شما تبلیغش میکنی هست شما مدیونین اسم سایت مسخرتونو گذاشتین علمی خبررسانی دروغ و دروغ و شایعه و توهم
دیسنا www.DISNA.ir1- لطفآ هنگام ارسال نظر اسمتون رو بنویسید .

2- دلایل و شواهد و مستندات ارائه شده و نیاز به بحث و توضیحات نیست و خودتون رو با مطرح کردن صحبتهای بی فایده خسته نکنید .

3- چند مورد در این یادداشت ذکر شده که اگر دلایل و مستنداتی دارید که نشون میده اون موارد نادرسته رو ارائه بدین .

4- دیسنا افتخار میکنه در حوزه اطلاع رسانی و خبری حوزه امنیت اطلاعات کارش رو به درستی و صادقانه انجام میده .

5- همه اخبار و یادداشتهای دیسنا با ذکر دلایل و مستندات معتبر و موثق ارائه می شود .

دیسنا
خبرنامه تخصصی آنتی ویروس ها
www.DISNA.ir 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.


 
   
ساخت وبلاگ در میهن بلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | اخبار کامپیوتر، فناوری اطلاعات و سلامتی مجله علم و فن | ساخت وبلاگ صوتی صدالاگ | سوال و جواب و پاسخ | رسانه فروردین، تبلیغات اینترنتی، رپرتاژ، بنر، سئو