دیسنا : خبرنامه تخصصی آنتی ویروس ها
امنیت، هدیه ما به شماست.
                                                        
درباره وبلاگ

دیسنا : خبرنامه تخصصی آنتی ویروس ها

ارائه آخرین اخبار ، اطلاعات و آموزش در حوزه آنتی ویروس ها

Durantash Information Security News Agency

www.DISNA.ir

مدیر وبلاگ : دیسنا www.DISNA.ir
برچسبها
آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
دیسنا - وب سایت خبری و آموزشی شرکتها و محصولات آنتی ویروس


چرا شرکت ESET ، سازنده آنتی ویروسهای نود32 - NOD32 ، ماههاست
آدرس وبلاگی وب سایت خبری و آموزشی دیسنا را مسدود کرده و حاضر به بازکردن آن نیست ؟

آدرس وبلاگی دیسنا ، برای مدتی به عنوان آدرس اصلی برای مراجعه کاربران به خبرها و یادداشتهای دیسنا مورد استفاده قرار میگرفت .

چندین ماه است که آنتی ویروسهای نود32 آدرس وبلاگی وب سایت خبری و آموزشی حوزه امنیت اطلاعات ( دیسنا ) را مسدود کرده.


بررسی آدرس وبلاگی دیسنا در سایتهایی مانند Virustotal و Trend Micro Web Safe و Norton Symantec Web Safe و Webroot Bright Cloud Reputation نیز نشان می دهد فقط آنتی ویروسهای ESET ( نود32 ) اقدام به مسدود کردن این آدرس کرده اند .

پس مشخص و واضح است که وب سایت دیسنا به ویروس و تهدیدات سایبری آلوده نیست .

بجزء احتمال آلوده بودن یک وب سایت ، یکی دیگر از دلایلی که شاید نود32 یک وب سایت را مسدود ( بلاک ) کند این است که آن وب سایت نسخه ها و لایسنسهای جعلی و تقلبی نود32 را منتشر کند .

ولی وب سایت دیسنا نه تنها نرم افزارها و لایسنسهای جعلی و تقلبی نود32 ، بلکه به طور کلی هیچ نرم افزار و آنتی ویروس و لایسنس جعلی و تقلبی را ارائه نداده و نمیدهد .


پس چرا NOD32 ( نود32 ) آدرس وبلاگی دیسنا را مسدود کرده ؟

پیگیری های دیسنا :

برای بررسی این موضوع ، بارها با بخش پشتیبانی شرکت ESET تماس گرفتیم .

متاسفانه عموم این تماسها یا بی پاسخ ماند و یا پاسخی قانع کننده داده نشد .

در نهایت موضوع از طریق فروم ESET ( نود32 ) پیگیری شد و پس از چندین بار پیگیری و ارسال درخواست ، بالاخره یکی از مدیران فروم شرکت ESET پاسخ دیسنا را داد .

" The block is correct. The website was reported to breach legal terms by a local distributor. Having said that, we'll draw this topic to a close. "

" بلاک شدن آدرس مورد نظر شما صحیح است . این وب سایت توسط یکی از نمایندگان ما در منطقه به عنوان وب سایت ناقض قوانین شرکت ESET معرفی شده است . "

لینک پاسخ آقای Marcos مدیر ارشد فروم شرکت ESET

آیا ترس و نگرانی ESET و فروشندگانش از دریافت و مطالعه اخبار معتبر امنیت اطلاعات و مخصوصآ اخبار کمپانی های بزرگ آنتی ویروس توسط مشتریانشان باعث شده تا آدرس دیسنا مسدود شود ؟

واضح است شرکت ESET و نمایندگانش به شدت نگران دسترسی مشتریانشان به اخبار و گزارشات دیسنا هستند .

سابقه حملات و فشارها به وب سایت خبری دیسنا :

ولی حتمآ میدانید ESET اولین شرکتی نیست که تلاش دارد تا جلوی دسترسی مشتریانش به اخبار و گزارشات دیسنا را بگیرد .

در حقیقت اولین بار شرکت کسپرسکی بود که اواخر سال 2009 تلاش کرد تا جلوی انتشار اخبار و گزارشات دیسنا را بگیرد .

کسپرسکی سعی داشت تا از اطریق اعمال فشار و تهدید کردن نماینده وقت خود یعنی شرکت دورانتاش فرآیند اطلاعات رسانی و آموزش دیسنا را متوقف کند .

دورانتاش ثبت کننده هاست و دامنه وب سایت دیسنا است و از طرفی واحد آموزش و اطلاع رسانی شرکت دورانتاش یکی از همکاران خبری و آموزشی وب سایت دیسنا ست .

البته هم اکنون یک سرویس دهنده وبلاگ تامین کننده نرم افزار و هاست وب سایت دیسنا است .

* شرکت دورانتاش در سال 2010 همراه با حدود 100 نماینده VAD و Reseller دیگر ، ارتباط با کسپرسکی را قطع کرد .

نام بیشتر VAD هایی که قطع ارتباط کردن و چندین مدیر ارشد در
خبرهای آرشیوی دیسنا آمده .

هر شرکت VAD شامل یک شبکه نمایندگی Reseller ی می باشد .


ولی فقط این نیست .

از اواخر سال 2009 تا به امروز شرکت کسپرسکی و شرکای تجاری ، خبری و تبلیغاتیش صدها خبر نادرست درباره شرکت دورانتاش و محصولات آنتی ویروسی که این شرکت ارائه می دهد منتشر کرده اند .

انتشار این خبرها نه فقط در وب سایتها و نشریاتی که مستقیمآ با کسپرسکی و نمایندگانش ارتباط دارند بلکه در تعداد بسیار زیادی از وب سایتها و نشریات به ظاهر مستقل نیز صورت گرفته .

متاسفانه امروز شاهد هستیم که چند شرکت آنتی ویروس دیگر نیز که از فعالیتهای وب سایت خبری و آموزشی دیسنا و همچنین
شرکت دورانتاش احساس خطر و نگرانی دارند با شرکت کسپرسکی همدستی میکنند که حال به ظور مشخص میتوان از فروشندگان نود32 ( NOD32 ) نام برد .

ولی چرا با همه این صحبتها شرکت کسپرسکی تا امروز سایت دیسنا را مسدود نکرده ؟

مسدود کردن وب سایت خبری و آموزشی دیسنا توسط کسپرسکی پیامدهای بسیار بدی برای این شرکت روسی دارد .

چند سالی است که کسپرسکی با مشکلات جدی روبروست که میتوان به از دست دادن مشتریان و طیف وسیعی از نمایندگانش اشاره کرد .

در این بین مسدود کردن وب سایت معتبر خبری و آموزشی دیسنا باعث بروز حساسیت بیشتر کاربران به خبرها و گزارشات دیسنا و مطالعه دقیق تر دیسنا توسط آنها می شود و طبیعیست که این شرکت همان اندک مشتریانش را نیز از دست می دهد .

در حقیقت کسپرسکی سعی کرده با انتشار حجم وسیعی از خبرهای نادرست و اجرای سیاستهای تبلیغاتی خاص و همکاری با دهها وب سایت و نشریه و روزنامه و خبرگزاری ، اثر اخبار دیسنا را خنثی کند .

عدم انتشار اخبار دیسنا در وب سایتها و نشریاتی که به هر طریقی با کسپرسکی ارتباط دارند خود نشان دهنده این است که آنها سعی دارند نقش مهم دیسنا در حوزه امنیت اطلاعات و بازار آنتی ویروس را نادیده بگیرند .

ولی شواهد زیادی نشان می دهد این شرکتها قادر به نادیده گرفتن دیسنا نیستند که یک نمونه آن در لینک زیر قابل مشاهده است .

کسپرسکی پس از انتشار خبری در دیسنا به سوء استفاده از نام یک شرکت پایان داد .

ارسال نظرات براساس اتهامات بی پایه و اساس در دیسنا و صحبتهای منفی که همه شرکتهای فروشنده کسپرسکی بر ضد شرکت دورانتاش و وب سایت خبری دیسنا دارند و شایعه پراکنی بر ضد آنتی ویروسهای ارائه شده توسط دورانتاش مخصوصآ ضد ویروسهای غولهای آنتی ویروس از جمله تلاشهایی است که برای بی اثر کردن خبررسانی دیسنا صورت میگیرد .

البته نباید توزیع نسخه های جعلی و تقلبی آنتی ویروس شرکتهای بزرگ آنتی ویروس و یا عدم ارائه خدمات پشتیبانی مناسب به مشتریان این ضد ویروسها را نادیده گرفت .


توصیه به کاربران آنتی ویروسهای نود32 و کسپرسکی :

به این گروه از کاربران توصیه میکنیم اگر هنگام مشاهده وب سایت دیسنا با پیغام خطایی از طرف آنتی ویروس مواجه شدند گزینه ادامه مشاهده صفحه را انتخاب نمایند و ترجیحآ از آدرس دامنه ای و رسمی دیسنا یعنی www.DISNA.ir استفاده نمایند .

لطفآ هر مشکلی که در مشاهده وب سایت دیسنا داشتید را از طریق بخش نظرات و یا ایمیل دیسنا به ما اطلاع دهید .

و توصیه دوم این است که پیشنهاد میکنیم که محصولات آنتی ویروس شرکتهای بزرگ و معتبر امنیتی را خریداری و استفاده نمائید و نه شرکتهایی که با فریب و کلاهبرداری و یا با جلوگیری از دسترسی مشتریان به اطلاعات ارزشمند امنیت اطلاعات سعی در فروش محصولاتشان دارند .


اخبار مرتبط :

انتشار دوباره خبری نادرست درباره آنتی ویروس ها در سایت تابناک

عصر ارتباط و انتشار دوباره توهمات یک کسپرسکی فروش !نقش سازمان نظام صنفی رایانه ای در آشفته کردن بازار آنتی ویروس .


برترین آنتی ویروسهای مالتی دیوایس کدامند ؟

دیسنا - پایگاه اطلاع رسانی امنیت اطلاعات ایران .نوع مطلب : اخبار شرکتها، تحلیل و بررسی، 
برچسب ها : eset، نود32، لایسنس، آپدیت، سریال، آفلاین، دورانتاش،
لینک های مرتبط :
دوشنبه 17 فروردین 1394 05:06 ب.ظ
ببخشید که این رو میگم،ولی سایت شما داره اذهان عمومی رو تشویش میکنه نه نظرات داده شده.
فک میکنید با این کارها و مدرک سازی ها میتونید یه شرکت معتبر مثل Eset که نزدیک به 25 سال در ضمینه امنیت کار کرده رو بد نام کنید.
من خودم مهندسی کامپیوتر دارم و در مورد آنتی ویروس ها کلی تحقیق کردم و میدونم کی راست میگه کی دروغ.
شرکت ESET بی خودی وبلاگ شما را بلاک نکرده و حتما دلیلی داشته .مگر نه چندین ملیارد لینک تو دنیا وجود داره چرا اونا رو مسدود نکرده.
شما در برابر این چیز هایی که در سایتتون مینویسید تو قیامت مسؤلید.
دیسنا www.DISNA.irسلام .

اول اینکه وقتی یادداشتی ، خبری و گزارشی در دیسنا منتشر میشه همراه با دلایل ، شواهد و مدارک معتبر و موثق هستش که اثبات صحت و درستی آنها کار بسیار بسیار ساده و آسانی است .

پس اصلآ اینکه فرمودین مدرک سازی خیلی خنده داره .

دوم اینکه خود مدیران شرکت ESET رسمآ در فروم خودشون که لینک و عکسش در این خبر اومده به طور مشخص دلیل مسدود کردن آدرس وبلاگی سایت دیسنا رو اعلام کردن .

نماینده ها و مدیران شرکت آنتی ویروس ESET نسبت به مطالعه اخبار و گزارشات منتشر شده در وب سایت معتبر دیسنا و افزایش دانش و آگاهی کاربران ایرانی به شدت حساسیت دارند .

نکته دیگر اینکه یکی از نمایندگان ESET مدعی شده سایت دیسنا قوانین ESET را رعایت نکرده .

سوال اینه : مگر دیسنا نماینده شرکت ESET است که ملزم به رعایت قوانین این شرکت باشد .

سوال دوم اینکه خیلی خوب میشد مدیران ESET NOD32 میگفتن اون قانون چی بوده ؟

با توجه به اینکه شرکتی مانند ESET فقط در چند کشور بسیار محدود مانند ایرانی توانسته اند بازاری برای خود دست و پا کنند و قادر به فروش محصولاتشان در بیشتر کشورها از جمله اروپا ، آمریکا و جنوب شرق آسیا نیستند ، تمایل ندارند مشتریانشان با محصولات شرکتهای بزرگ و معتبر امنیتی آشنا شوند .

خبر رو دوباره و با دقت مطالعه کنین . همه چی واضح و مشخص است و نیازی به توضیحات دیگری ندارد .

با تشکر
دیسنا : مرجع خبری و آموزشی آنتی ویروس ها
سه شنبه 3 تیر 1393 12:47 ق.ظ
نه عزیزجان بهترین نظراتمو چاپ نکردین دروغ به این بزرگی به من دیگه نگو نظراتی که کلی روشون تحقیق کردم ولی دیسنا چیکار کرد با نظرات من ... ایمیل و نام میخوای ؟ من یه روزی عاشق برنامه نویسی مخصوصا در حوزه ویروس ها و آنتی ویروسها بودم و تو این راه قدم گذاشتم ولی افرادی مث شماها این علم شیرین رو به کام متخصصان این حوزه تلخ میکنند چون چیزی ازش نمیدونن و همه چی رو با پول مقایسه میکنند پوله که باعث میشه دیسنا اینجوری زیرآب یه شرکت معتبر رو بزنه و در ادامه کاملا واضح تبلیغ شرکتهای خاص خودشو بکنه و در این زمینه بله حتی از اطلاعات علمی هم با ترفندهای تبلیغاتی علمی و هوشمندانه به نفع خودش سوء استفاده کنه و در واقع زحماتی که بواسطه این تخصص مهم کشیده میشه به کام برنامه نویسانی که دنیا و تکنولوژی رو انگشتشون داره میچرخه تلخ بشه (منظورم تمام برنامه نویس های دنیاس مخصوصا برنامه نویسهای حوزه امنیت)هرچی نظر دادم فقط واسه کاربرای عزیز بود که ساده نباشن و گول هیچ حرفی رو نخورن و اول از همه به نظر خودشون احترام بذارن تو اینجور وبلاگ ها خبری از علم محض نیست و نباید بر پایه همچین وبلاگهایی در این زمینه قضاوت کنن باید برای فهمیدن یه چیز هزار جا تحقیق کرد نه فقط یک جا حتی اگه دیسنا راست هم بگه که نمیگه باز هم برای انتخاب آنتی ویروس خوب باید صدها جای دیگه هم تحقیق کرد (اگه امنیت براتون مهمه) ماست بندی دیسنا هیچ وقت به ترش بودن ماستش اعتراف نخواهد کرد .. کاربرای عزیز ساخت بهترین آنتی ویروس دنیا نیاز به زحمت شبانه روزی و تخصص فوق العاده ای داره ولی ریدن به هیکل یک شرکت معتبر هیچ کاری نداره و این کار ساده فقط در دیسنا انجام میشه چون بر خلاف ظاهر سازی هیچ تخصصی در این زمینه ندارن (برای سنجش قدرت و کیفیت یه آنتی ویروس باید با علم برنامه نویسی بهش پی برد نه با علم تجارت و پول) دیگه هیچ نظری ندارم که برای شما بذارم چون دیگه به دیسنا سر نمیزنم بای
دیسنا www.DISNA.ir1- همه خبرهای دیسنا با ذکر مستندات معتبر منتشر شده و میشه .
2- شرکت معتبر ؟ حتمآ منظور شما کسپرسکی است ؟!

دوست عزیز شرکت معتبر کلاهبرداری نمیکنه .

متاسفانه شما اگه شرکتی که با فریبکاری و دروغ و کلاهبرداری سعی داره محصولاتش رو بفروشه و کسب درآمد کنه رو میگید معتبر ، پس خودتون هم حتمآ شخصیتی مانند اون شرکت دارید . ( 99 % فروشنده کسپرسکی هستید و 1% کاربر کسپرسکی که هیچ اطلاعاتی درباره آنتی ویروس ها ندارد و با تبلیغات دروغین کسپرسکی دچار توهم شده . )

3- زیر آب ؟ دوست عزیز شما مستندات و لینکهای معتبر رو نمی بینید ؟ مطالب رو بدین یکی که چشم و چار درست حسابی داره بخونه و براتون تعریف کنه . بعدش نیایید بگین توهین کردین . توهین نیست . حقیقته . بلدین جوابهای ما رو در بخش نظرات بخونین . ولی نمیتونید مستندات رو بخونید ؟؟؟

4-اتفاقآ یادداشتها و خبرهای دیسنا باعث افزایش چشمگیر اطلاعات و دانش کاربران ایرانی شده .

البته اطلاعات صحیح . وگرنه دهها وب سایت ، شرکت و نشریه ایرانی در حال انتشار اطلاعات نادرست هستند .

5- دیسنا یکجا نیست : دیسنا جمع کننده خبرها از دهها وب سایت است که ترجمه و گاهی تحلیل می شود .

6- ماست دیسنا چه ترش و چه شیرین براساس واقعیات و مستندات هستش .

7- اصولآ یادداشتهای دیسنا ربطی به پول نداره و کاملآ فنی و علمی و تخصصی است .

پیشنهاد میکنیم با نظرات غیر علمی و نادرست بخش نظرات و اذهان مخاطبان را تشویش نکنید .

همه خبرهای دیسنا مستند و معتبر و موثق است و ارائه لینکها و پرینت اسکرینها جای هیچ شک و شبه ای باقی نمیگذارد .

در همه نظراتی که ارسال کردین ( البته شما نام ندارید و مشخص نیست کی هستید و چند نظر ارسال کردن ) ولی اگر طبق گفته خودتان چندین نظر ارسال کردن ، هیچ اشاره ای به بخش مشخصی از یادداشتهای دیسنا نکردید که مدعی هستید اشتباه است و فقط با اتهام زنی بی پایه و اساس سعی در تشویش ذهن خوانندگان دارید .

به جای اتهام زنی های بی پایه و اساس لطفآ به طور مشخص و شفاف صحبت کنید .

دیسنا
خبرنامه فارسی آنتی ویروس ها
www.DISNA.ir
دوشنبه 2 تیر 1393 07:09 ب.ظ
در ضمن در جریان باش بهترین نظرهام که میتونه کاربرا رو روشن کنه چاپ نمیکینی تعدادشون داره دورقمی میشه این نهایت صداقت شما رو ارایه مطالب درست میرسونه هر چی بیشتر چاپ نمیکنین بیشتر به صداقتتون پی میبرم دروغ یعنی چی ؟ البته کاملا روشنه کی راست میگه کی دروغ میگه ولی خب وبلاگ مال شماست هرچی شما میگین دیگه مثلا راسته
دیسنا www.DISNA.irاولآ شما ؟ نه نام دارید نه ایمیل !!!

از طرفی هرچند دیسنا در انتشار نظرات آزاد است ولی همه نظرات منتشر شده و بهتره است با کلمات بازی نکرده و بخش نظرات را تشویش نفرمائید .

اگر دوست دارید نظراتتون منتشر نشه بفرمائید تا منتشر نشه .

در ضمن همه خبرها و گزارشات دیسنا براساس مستندات و لینکهای معتبر و موثق و دلیلی برای انتشار نظرات وجود ندارد .

مگر اینکه نظر حاوی مطالب توهین آمیز و غیر اخلاقی باشد .

موفق باشید .
دیسنا
خبرنامه فارسی آنتی ویروس ها
www.DISNA.ir
دوشنبه 2 تیر 1393 07:03 ب.ظ
متن خبر که زاده تخیلات ذهن نویسنده اس شما خیلی دیگه در مورد کسپراسکی یه کلاغ چهل کلاغ میکنین اگه بخوایم خطاهای بقیه محصولات رو هم اینقدر بزرگ کنیم تمام شرکتها باید با نام فریبکار و شیاد و کلاهبردار بدرقه بشن چرا حرف الکی میزنین چطور وقتی محصولات مورد علاقه خودتون مرتکب اشتباه میشن صداشو در نمیارید یا سطحی میگذرین اصلا شما با کسپراسکی دشمنین وگرنه گیرم یه بار یه کاری کرده همه شرکتا ازین گندا زدن تا حالا هیچ شرکتی نیست که خطایی نکرده باشه ولی شما ذاتا و کلا اصلا با کسپراسکی مشکل داری در حالی که بارها و بارها کاربرا گفتن ما استفاده کردیم بهترینه هیچکی هم نگفته که از ما کلاهبرداری شده اینا رو فقط شما میگین حالا شما حرف حالیتون نمیشه و میخواین محصولات دورانتاش رو بفروشین دیگه یه بحث جداس اگه یه آدم تحصیل کرده و بیکار باشه و این موضوع براش اهمیت داشته باشه (مهم همون بیکار بودن و حوصله داشتنشه) و بخواد وبلاگ بزنه خوبیهای کسپراسکی رو توش بگه و برندهای شما رو ببره زیر سوال خیلی بیشتر از شما حرف واسه گفتن داره با مدارک واقعی و منابع موثق داداش
دیسنا www.DISNA.irسلام .
1- همه خبرها و گزارشات دیسنا براساس مدارک و دلایل معتبر و موثق منتشر شده و می شود .
2- کسپرسکی خودش دوست دارد در صدر خبرها باشد و خوب همین باعث شده تا به فریب کاری و دروغگویی روی آورد .
3- مستندات خود نشان میدهد که کدام شرکت سعی در فریبکاری و کلاهبرداری داشته و دارد .
مطمئن باشید اگر شرکتهایی مانند ترند میکرو و سایمنتک و ... سعی داشتند با فریبکاری محصولات خود را به فروش برسانند ، کسپرسکی و شرکایش آن موارد را در بوق میکردند .
4- فقط یک خطا ؟ مشخص است خواب تشریف دارید . از اواخر سال 2009 تا به امروز کسپرسکی بارها و بارها از نمایندگان و مشتریانش کلاهبرداری کرده .
منایج آن هم مشخص است : قطع ارتباط نمایندگان و مدیران ارشد در طول این سالها .
5- یعنی هرکی سرش شلوغه و گرفتاره میره محصول شرکت های شیاد و کلاهبردار رو میخره و سرش راحت کلاه میره ؟
خیلی خوبه خودتون معترفید که کسپرسکی با فریب سعی در فروش محصولاتش دارد و با کلاهبرداری سعی در کسب درآمد .

دیسنا
خبرنامه فارسی آنتی ویروس ها
www.DISNA.ir

دوشنبه 2 تیر 1393 02:01 ب.ظ
نخیر آقا توهم نزن انتشار مطالب نادرست و اغراق آمیز دلیل بلوک شدنه کلا تو باغ نیستی یا خودتونو زدین به اون راه مردم که مثل شما نیستن داداش خوب میفهمن این چیزا رو بس چرند میگین کاربرای عادی هم صداشون دراومده چه برسه به شرکت eset که سازنده یکی از بهترین آنتی ویروسهاس و از شما بیشتر میفهمن یه وبلاگ درست کردی چپ وراست این و اون رو متهم میکنین فکر کردی خیلی دیگه حالیته لابد تو از شرکتهای سازنده آنتی ویروس بیشتر میفهمی برو خودتو سیاه کن داداش تو در حدی نیستی که یه بوق تولید کنی میای در مورد آنتی ویروس اظهار نظر میکنی در ضمن نترس کسپراسکی اونقدر بزرگ هست که مطالب دیسنا یه ارزن براش ارزش نداره که بخواد زحمت بلوک کردن به خودش بده
دیسنا www.DISNA.irهمه خبرها و یادداشتهای دیسنا براساس مدارک ، شواهد و مستندات معتبر و موثق منتشر می شود .

در ضمن دیسنا نماینده ESET که بخواهد براساس قوانین نمایندگی سایت دیسنا را بلاک کند .

همانطور که در متن این خبر آمده به طور مشخص ترس از دسترسی مشتریان نود32 به خبرهای دیسنا ، آدرس را بلاک کرده و جای هیچ شک و شبه ای نیست .

نود32 هم ی شرکت تولیدکننده ضد ویروس هستش ولی قطعآ بهترین نیست این رو خود نود32 هم با بلاک کردن سایت دیسنا اعتراف کرده .
البته مشاهده نشدن ضد ویروسهای نود32 در بین آمارهای بین المللی پرفروش ترین آنتی ویروس ها خود نشان دهنده این مطلب است .

دیسنا تولیدکننده ضد ویروس نیست که ادعای تولید ضد ویروس داشته باشد .

متاسفانه شما با صحبتهای مغشوش و مشوش خودتان حرفها و ادعاهای نادرست مطرح میکنید و خودتان هم جوابشان را میدهید .

کسپرسکی اگه شرکت بزرگ و معتبری بود با سوء استفاده ، فریب ، کلاهبرداری و توزیع لایسنسهای جعلی و تقلبی سعی در فروش محصولاتش نداشت ! ( مدارکش هم در خبرهای آرشیوی دیسنا منتشر شده و حتمآ مشاهده کرده اید . )

موفق باشید .
دیسنا
خبرنامه فارسی آنتی ویروس ها
www.DISNA.ir
یکشنبه 1 تیر 1393 06:43 ب.ظ
یعنی شما می فرمایید eset حق نداره وبلاگ هایی که خلاف قوانین دارن لایسنس غیر قانونی این شرکت رو میفروشن بلوک کنه ؟
دیسنا www.DISNA.irلایسنس اون شرکت ؟ اگه لایسنس اون شرکت رو بفروشن که یعنی معتبرن .

اون سایتهایی که بلاک شدن لایسنس و نرم افزار جعلی و تقلبی میفروشن نه لایسنس نود32 .

مسئله بعدی اینکه اصلآ دیسنا لایسنس نمیفروشه که .

دیسنا وب سایت خبری و آموزشی است و نه نرم افزار ارائه می دهد و نه لایسنس و نه ضد ویروس و نه آنتی ویروس و نه هیچی . فقط خبر ، گزارش و آموزش و مطلب .

موضوع هم دیسنا است که نود32 به دلیل ترس و نگرانی دسترسی مشتری هاش به اخبار دیسنا ، برداشته دیسنا رو بلاک کرده .
توضیحات در خبر داده شده و مشخص و شفاف است .

دیسنا
خبرنامه فارسی آنتی ویروس ها
www.DISNA.ir
یکشنبه 1 تیر 1393 04:14 ب.ظ
باید هم این چیزا رو بگین باید هم از دورانتاش حمایت کنین موضع شما دیگه برای همه رو شده .. در مورد eset هم این که چیزی نیست شرکت eset بسیاری از سایتهای دانلود رو هم بلوک کرده نه به معنی ویروسی بودن به این دلیل که تو اون سایتا لایسنس غیرقانونی eset به صورت رایگان قرار داره و این کاملا درسته که eset اونا رو بلوک کرده چون اشکال از ماست مه لایسنس غیرقانونی استفاده میکنیم در مورد شما هم حتما موردهایی غیرقانونی و نادرست دیده شده که بلوک شدین ولی این حساسیت رو فقط eset رو ایران داره چون محصولاتش نمیگم بهترین ولی محبوب ترین و پرمصرف ترین در بین ایرانیان هست و مابقی آنتی ویروس ها اصلا این چیزا براشون مهم نیس که تو فلان وبلاگ چی میگن
دیسنا www.DISNA.irسلام .

اول اینکه باز نام و آدرس ایمیلی از خودتون ننوشتید .

دوم اینکه خیلی خوبه که خودتون دارید میگید .

خوب دیسنا نه نرم افزار جعلی و نه لایسنس جعلی و نه غیر قانونی ارائه نداده .

پس چرا آدرس وبلاگی دیسنا رو بلاک کرده ؟

غیر قانونی و نادرست ؟ میشه بفرمائید ؟ ESET فقط برای نمایندش میتونه قانون بزاره و نه برای اینترنت و نه پلیس و جای هیچ ارگان دیگه ای نمیتونه قانون بزاره .

ESET به طور مشخص به دلیل ترس از دسترسی مشتری هاش به خبرهای دیسنا ، آدرس دیسنا رو مسدود کرده و این مشخص و واضح است .

شما کلآ سر و ته تحلیل کردین . میشه گفت تحلیل نکردین . فقط سعی کردین موضوع رو مغشوش کنین .

دیسنا
خبرنامه فارسی آنتی ویروس ها
www.DISNA.ir
شنبه 31 خرداد 1393 03:22 ق.ظ
شما چه آننتی ویروسی را پیشنهاد میکنید؟
دیسنا www.DISNA.irبه یادداشتهای دیسنا مراجعه نمائید .

بستگی به نوع درخواست شما دارد .

پیشنهاد میکنیم با شرکت دورانتاش تماس بگیرید .
www.durantash.com
www.DDN.ir

موفق باشید .
دیسنا
خبرنامه فارسی آنتی ویروس ها
www.DISNA.ir
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.


 
   
ساخت وبلاگ در میهن بلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | ساخت وبلاگ صوتی صدالاگ | سوال و جواب و پاسخ | رسانه فروردین، تبلیغات اینترنتی، رپرتاژ، بنر، سئو | Buy Website Traffic