دیسنا - وب سایت خبری و آموزشی شرکتها و محصولات آنتی ویروس به نقل از دورانتاش


شرکت دورانتاش از معتبرترین و پیشرو ترین شرکتهای عرضه کننده سرویسهای امنیتی و آنتی ویروس ، سرویس پرداخت موبایل USSD راه اندازی نمود .

با استفاده از این سرویس کاربران و خریداران محصولات آنتی ویروس با سرعت و دقت بسیار بیشتری قادر به انتخاب آنتی ویروس یا آنتی ویروسهای مورد نیاز ، پرداخت هزینه و ارسال سفارش برای شرکت دورانتاش و خرید آنتی ویروس مورد نظرشان می باشند .
خریداران محصولات آنتی ویروس کافیسیت پس از دریافت و مشاهده فایل لیست قیمت روزانه در وب سایت شرکت دورانتاش و انتخاب محصولات و سرویسهای مورد درخواستشان ، مجموع هزینه را به وسیله سرویس موبایل USSD  واریز نموده و ایمیلی حاوی اطلاعات پرداخت و لیست محصولات مورد درخواستشان را برای واحد فروش شرکت دورانتاش ارسال نمایند .

جهت استفاده از سرویس پرداخت موبایل دورانتاش USSD فقط نیاز به شماره کارت بانکی و رمز عبور دوم ( پسورد دوم بانکی ) دارید .

هم اکنون نیز
شرکت دورانتاش تخفیفات و هدایایی را برای مشتریانش در نظر گرفته که میتوان به ارائه تخفیف بر روی قیمت برخی محصولات و لایسنسهای آنتی ویروس ، ارائه رایگان سرویس نگهداری لایسنس و ارائه رایگان سرویس بسته بندی و ارسال بسته آنتی ویروس برای خریدهای بالای 500 هزار تومان اشاره کرد .
سرویس پرداخت موبایلی USSD شرکت دورانتاش تحت نظارت شرکت شاپرک و بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران می باشد .

همکاران برای خرید به صورت همکاری باید تعداد و نام محصولات مورد درخواسشان را به همراه مشخصات خود و کد همکاری به آدرس ایمیل واحد فروش شرکت دورانتاش ارسال نمایند .

منبع :
واحد آموزش و اطلاع رسانی شرکت دورانتاش
www.durantash.com

www.DDN.ir

دیسنا - پایگاه اطلاع رسانی امنیت اطلاعات ایران .

جهت دانلود نسخه های رایگان آنتی ویروسها و ابزارهای رایگان ویروس یابی میتوانید به منو دانلود وب سایت شرکت دورانتاش مراجعه نمائید .