دیسنا : خبرنامه تخصصی آنتی ویروس ها
امنیت، هدیه ما به شماست.
                                                        
درباره وبلاگ

دیسنا : خبرنامه تخصصی آنتی ویروس ها

ارائه آخرین اخبار ، اطلاعات و آموزش در حوزه آنتی ویروس ها

Durantash Information Security News Agency

www.DISNA.ir

مدیر وبلاگ : دیسنا www.DISNA.ir
برچسبها
آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :

دیسنا - وب سایت خبری و آموزشی شرکتها و محصولات آنتی ویروستاکنون چندین یادداشت درباره شیوه ها و سیاستهایی که برخی شرکتها استفاده میکنند تا از طریق رسانه ها و عمدتآ وب سایتهای خبری و نشریات حوزه فناوری اطلاعات ، هم برای خود تبلیغ کنند ، هم دیگر شرکتها را مخدوش کنند و هم کاربران و خریداران آنتی ویروس را فریب دهند منتشر کرده ایم .

جدیدترین این یادداشتها هم یکی درباره شیوه های حمله به شرکتهای بزرگ و معتبر آنتی ویروس .  لینک

و دیگری انتشار مطالب نادرست توسط یک نشریه در قالب یک مصاحبه با یکی از فروشندگان آنتی ویروس را منتشر کردیم .  لینک

در این یادداشت درباره شیوه های دیگری که برخی رسانه ها برای فریب دادن کاربران استفاده میکنند صحبت خواهیم کرد .
یکی از این روشها استفاده از وب سایتهای تست و یا مقایسه آنتی ویروس برای مخدوش کردن مفهوم بازار آنتی ویروس است .

تاکنون بارها شاهد انتشار خبرها و گزارشاتی با تیترهای زیر بودیم :

- بهترین آنتی ویروسهای بازار
- پر فروش ترین آنتی ویروسهای سال 2012 یا 2013 یا 2014
- پر فروش ترین آنتی ویروسهای بازار
- برترین آنتی ویروسهای بازار  کدامند ؟
- بهترین آنتی ویروسهای بازار ایران
- بهترین آنتی ویروسهای دنیا

ولی جالب اینکه بر خلاف تیتری که درباره بازار آنتی ویروس است ، متن آن خبر یا گزارش اصلآ درباره بازار آنتی ویروس نیست و در آن درباره تست و مقایسه آنتی ویروسها در یک وب سایت مثلا AV-Comparatives و گاهی AV-TEST و یا وب سایتهای دیگری صحبت شده است .

و یا وقتی از بازار آنتی ویروس صحبت شده در بین آنتی ویروسها ، نام آنتی ویروسهایی را می بینیم که اصلآ قابل استفاده در ایران نیستند و نسخه های اصلی آنها ارائه نمی شود .

و یا نام ضد ویروسهایی دیده می شود که یکی از نسخه های آنتی ویروسشان را به رایگان ارائه داده اند و همه میدانیم بازار یعنی خرید و فروش و نه نسخه رایگان .

این نیز دقیقآ یکی از روشهای فریب دادن کاربران از طریق ارائه اطلاعات نادرست است .

در حالی که بسیاری از وب سایتهای تست و مقایسه آنتی ویروسها یا اعتبارشان مخدوش است و یا به طور کلی فاقد اعتبار هستند و خریداران آنتی ویروسی که اطلاعات بیشتری دارند اصولآ توجهی به این وب سایتها ندارند ، برخی شرکتها و رسانه ها با توسل به این وب سایتها و استفاده از تیترهای انحرافی سعی در فریب دادن کاربران و مصرف کنندگان آنتی ویروس دارند .

برای نمونه وب سایتهای مقایسه ای آنتی ویروسها اصلآ ارتباطی با بازار آنتی ویروس ندارند و هستند آنتی ویروسهایی که سالهاست در تستهای مختلف آنتی ویروسی رتبه های اول یا دوم را کسب میکنند ولی در بازار به زحمت در جایگاه ششم یا هفتم فروش قرار میگیرند .

وقتی از بازار آنتی ویروس صحبت میکنیم یعنی میزان فروش و اینکه هر شرکت آنتی ویروس چقدر فروش دارد و نه اینکه در کدام تست و یا وب سایت اول یا دوم شده .

برای نمونه سالهاست که ضد ویروسهایی مانند کسپرسکی ، بیت دفندر و آویرا و ... در تستهای مقایسه ای رتبه های اول و دوم را کسب میکنند ولی همه به خوبی میدانیم حتی جمع فروش این شرکتها به زحمت به یکی از شرکتهای بزرگ و معتبر بین المللی آنتی ویروسی مانند ترند میکرو و سایمانتک می رسد .تعداد کاربران آنتی ویروسهای شرکتهای آنتی ویروس :

روش دیگری که برخی از شرکتها برای جذب مشتری استفاده میکنند ، اعلام تعداد مشتریانشان است .

برای مثال کسپرسکی مدعی است 300 میلیون کاربر دارد .

و یا بیت دفندر که جدیدآ مدعی است 500 میلیون کاربر دارد .

آویرا هم مدعی است بیش از 100 میلیون مشتری دارد .

شرکت امنیتی وب روت نیز مدعی است 30 میلیون کاربر دارد .

این در حالی است که غولهای آنتی ویروس مانند ترند میکرو ، سایمنتک و مکافی درباره تعداد مشتریانشان صحبتی نمیکنند .

البته استفاده از این روشها برای جذب مشتری کار بدی نیست ولی آنچه باعث می شود با دیده شک و تردید به این شیوه تبلیغاتی نگاه شود ارائه اطلاعات و آمار کذب و نادرست است .

ما پیش از این یادداشتی درباره اینکه آیا واقعآ کسپرسکی 300 میلیون کاربر دارد منتشر کردیم .

در زمان تهیه آن گزارش تازه کسپرسکی وضعیت مناسبی داشت و هنوز بسیاری از مشتریان و نمایندگانش را از دست نداده بود و کارشناسان حدس میزدند حداکثر 20 میلیون کاربر داشته باشد . ( که به عقیده ما باز خیلی خیلی دست بالا گرفته بودند. )

ولی آیا واقعآ شرکتی مانند بیت دفندر 500 میلیون کاربر دارد ؟ و یا آویرا 100 میلیون ؟

ادعای وب روت مبنی بر داشتن 30 میلیون کاربر چقدر صحت دارد ؟

به زودی در یک یادداشت جداگانه ادعاهای شرکتها درباره تعداد کاربرانشان را بررسی خواهیم کرد .


اخبار مرتبط :

استفاده از کسپرسکی کار دست اوکراین داد .

دلایل تبلیغات منفی بر ضد آنتی ویروس Symantec چیست ؟

آماری جالب از شبکه حفاظتی هوشمند Trend Micro

عصر ارتباط و انتشار دوباره توهمات یک کسپرسکی فروش !

برترین آنتی ویروسهای مالتی دیوایس کدامند ؟

دیسنا - پایگاه اطلاع رسانی امنیت اطلاعات ایران .

نوع مطلب : آموزشی، تحلیل و بررسی، 
برچسب ها : آنتی ویروس، ضد ویروس، لایسنس، آپدیت، سریال، رایگان، بازار آنتی ویروس،
لینک های مرتبط :
یکشنبه 30 شهریور 1393 05:34 ب.ظ
آری براستی این شرکت ۳۰۰ میلیون کاربر داره شما مشکلی داری ؟
حسودی ؟
تا چشت درآد
دیسنا www.DISNA.irخوب نداره دیگه .

لینک زیر رو ببینید .

http://www.disna.ir/post/1400

الان بعید میدونیم 1 میلیون هم کاربر داشته باشه .
شاید 4 تا کاربر بدبخت آنتی ویروس کسپرسکی رو با همون لایسنسهای جعلی و تقلبی یا لایسنسهایی که خودش برای تبلیغ تو اینترنت میده استفاده کنن .
وگرنه کاربری که دنبال امنیت باشه ی راست میره سراغ برند معتبر و خوب .

دیسنا : مرجع خبری و آموزشی آنتی ویروس ها و تهدیدات سایبری
www.DISNA.ir
پنجشنبه 15 خرداد 1393 12:01 ق.ظ
شما مث اینکه تازه از مهدکودک فارغالتحصیل شدی حالیت نمیشه تو لینکی که گذاشتی پلیس فتا از دیسنا تشکر نکرده تو قبری که گذاشتی مرده نیس داداش این تویی که مشکل بینایی که سهله مشکل فهم هم داری تو اسم دیسنا رو نشون بده ببینم مخت که تاب نداره انشاا... خواسته من واضحه روضه نخون الکی جرندیاتتو تکرار نکن جواب منو بدهاسم دیسنا رو تو اون پست تو سایت پلیس فتا نشون بده چیز مبهمی خواستم؟ یا نمیدونی چه جوری گنداتو جمع کنی
دیسنا www.DISNA.irلینک منبع و لینک اصلی وب سایت پلیس فتا در دیسنا منتشر شده و باید به همان خبر مراجعه نمائید .

با یک جستجوی ساده قابل مشاهده است .

www.disna.ir/post/3624

www.disna.ir/post/3689

http://www.cyberpolice.ir/news/28951

لطفآ برای ارسال نظر حداقل نام و نام خانوادگی خود را بنویسید .

موفق باشید .
دیسنا
خبرنامه آنتی ویروس ایران
www.DISNA.ir
چهارشنبه 14 خرداد 1393 11:09 ب.ظ
نیازی نیست نهادی تایید کنه ؟ میشه بفرمایید وقتی منبع تمام مستندات شما خودتونین وقتی شاهدتون دم تونه به چی شما باید اعتماد کرد یعنی شما میفرمایید شما معتبرین همین ؟ هرکسی وبلاگ بزنه واسه خودش شاید معتبر باشه ولی واسه مردم نه وبلاگ زدی هر چی دلت میخواد توش میگی ولی چرا باید حرفاتو باور کرد وقتی با تمام دنیا متضاده خودت فهمیدی تا حالا نصف دنیا رو بردی زیر سؤال مجلات سایتها شبکه ها و ... که اعتبارشون جهانیه به استثنا محصولات آمریکایی که همیشه احترام خاصی براشون قایلی من چیزی رو قبول میکنم که معتبر باشه مثال میخوای ؟ تو سایت پلیس فتا اسمی از دیسنا نیومده ولی گفتی از دیسنا تشکر کرده برو دوباره نگاه کن دیدی به ما هم نشون بده گفتی تو سایت فلان ترندمیکرو اول شده در حالی که اینطور نبود یا که استناد میکنی به پستای قبلی خود دیسنا که غیر قابل قبوله نمیخواد فلسفه ببافی تا تهشو خوندم تا وقتی مدرک حرفات پستای قبلی خودت باشه و به وبلاگ خودت استناد کنی حرفات باد هواست اگه واقعیه باید مدرک معتبر جهانی بیاری مثلا تو دنیا بدونن فلان آنی ویروس فلانه و فلونه نه که نظر شخصی خودتو با تعصب دیکته کنی در ضمن من تو نظر بعدی بهت میفهمونم جریان چیه دیگه هم حوصله تون رو ندارم مزاحمتون نمیشم وقتم با ارزش تر از این حرفاس
دیسنا www.DISNA.irسلام .
دوست عزیز باز تاکید میکنیم مستندات یا به صورت لینک ، یا پرینت اسکرین یا فایل pdf یا شواهد مشخص براساس وب سایتها منتشر شده .

ببخشید ولی اگه شما با اینهمه شرح و تفصیل هنوز در درک مطالب دیسنا مشکل دارید دیگه چرا به دیسنا مراجعه میکنید ؟؟؟؟ نه . واقعآ چرا ؟!
بعدش شما نکنه تمام دنیا هستید ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ بی خیال .

اعتبارشون جهانیههههههههههه ؟ ببخشید کدوم سایت اعتبارش جهانیه ؟ نکنه دنیای اقتصاد و عصر ارتباط و ایتنا و افتانا و 4 تا سایت دیگه که هر ماه 4 تا خبر و گزارش کذب منتشر میکنن منظورتونه ؟

درباره تشکر پلیس فتا از دیسنا هم خبرش درج شده هم لینکش به سایت پلیس فتا در همون خبر درج شده . ببخشید شما نکنه نابینا تشریف دارید ؟؟؟ خدا شفا بده و امیدواریم زودتر بیناییتون رو به دست بیارید .

همه پستهای دیسنا با ذکر منابع و مستنداته . چه قبلی ها و چه بعدی ها . شما قبول ندارید مشکل شماست .

دیسنا همواره یادداشتهای و گزارشات کامل و جامع و شفافی را منتشر کرده .

موفق باشید .
دیسنا
خبرنامه آنتی ویروس ایران
www.DISNA.ir

چهارشنبه 14 خرداد 1393 08:18 ب.ظ
نگفتم کدوم نهاد چی گفته که شما میگی دروغه و فلان گفتم کدوم نهاد شما رو نایید میکنه یا نگرفتی یا میپیچونی . . کاملا مشخصه کی دروغ میگه و کی توهم زده همچی میگه آگاهی مردم از نورتون بیشتر شده که انگار پیامبره و ناجی نورتون عزیز دلم یه چرخ تو جامعه بزن خودت می بینی آگاهی مردم در چه حده و آنتی ویروساشون چیه کاربرا آنتی ویروسی استفاده میکنن که قدرتش بالا باشه نه اینکه راجع بهش تو دیسنا چی میگن دیسنایی که هیچ مدرکی دال بر معتبر بودنش نیس بعد میاد واسه من تمام نهادها رو میبره زیر سوال میگه فقط ما راست میگیم کلا دیسنا یه کره ی دیگه اس که با تمام دنیا فرق داره و مهم نیس توش چی گفته میشه اصلا مهم نیس اینا رو نگین چی بگین چی دارین که بگین طرز فکرتون راجع به کسپراسکی بیتدفندر و نورتون ترندمیکرو خیلی خنده دار و مفتضحانه اس تا حالا ندیده بودم در مقابل یه محصول اینقدر جبهه بگیرن مهم ترین اصل همیشه بی طرفیه مگه اینکه منافعی در کار باشه
دیسنا www.DISNA.irبا سلام .

اصلا قرار به تائید نهادی نیست .

مهم معتبر بودن و موثق بودن اخبار و اطلاعاتی هست که منتشر می شود .

در ضمن وقتی اتهامی میزنید نمونه بیاورید . مثلا میفرمائید جایی از یادداشت دیسنا اشتباه است ، دقیقآ کدام بخش دیسنا ؟ کدام مطلب ؟ و کدام خط و بخش ؟

شما فقط به صورت کلی دیسنا را متهم میکنید به انتشار مطالب نادرست . بدون دلیل و مدرک و خوب چیز عجیبی نیست . چون نه دلیلی دارید و نه مدرکی و نه لینک معتبری که ثابت کند بخشی از مطالب دیسنا نادرست است .

دیسنا ی کره دیگه نیست . شما از این ناراحت هستید که بسیاری از سیاستهای فریبکارانه که توسط برخی شرکتها و وب سایتها و نشریات اجرا میشود را برای کاربران ایرانی تشریح کرده و قابل فهم برای کاربران عادی میکند .

ناراحتی امثال شما این است که دیگر بسیاری از شرکتها و شرکای خبری و تبلیغاتیشون قادر نیستن به همین سادگی اخبار و اطلاعات کذب و دروغ و نامعتبر را به خوانندگان و کاربران ایرانی تحویل دهند .

مشکل این است که دیسنا با مدرک و لینکهای معتبر بسیاری از اطلاعات و خبرهایی که شرکتهایی مثل کسپرسکی و حالا بیت دفندر و .. به کاربران ارائه می دهند را زیر سوال می برد و مشخص می شود که بسیاری از فروشندگان آنتی ویروس با فریب کاربران سعی در فروش محصولات خود دارند .

ناراحتی شما از این است که بسیاری از آنتی ویروسها مانند همین کسپرسکی و بیت دفندر دستاویزشان فقط 4 تا سایت مقایسه ضد ویروس است که حالا مشخص شده بسیاری از این سایتها اعتبار ندارند .

در ضمن کسپرسکی از نمایندگان و مشتریانش کلاهبرداری کرده و با توجه به مستندات ارائه شده این مسئبه غیر قابل انکار است .

مشکل و عصبانیت شما این است که دیسنا بسیاری از این موارد را با دلایل و مستندات در اختیار کاربران ایرانی قرار داده و محصولات این شرکت دیگر به فروش نمی رود و قادر به فریب دادن کاربران و مشتریان سابق خود نیستید .

و به همین دلیل سعی کردید با فروش نسخه های جعلی آنتی ویروس دیگر شرکتها مانند سایمنتک و یا شایعه پراکنی درباره غولهای آنتی ویروس درباره آنها کاربران را از خرید محصولات آن شرکتها نیز منصرف کنید که باز این حیله شما نیز به سنگ خورده و دیسنا به موقع در این زمینه اطلاع رسانی شفافی کرده .

اگر این شرکتها معتبر بودند قطعآ همه به شرکتهایی مثل دورانتاش و ترند میکرو و سایمنتک حمله نمیکردند و درباره این شرکتها اطلاعات نادرست ارائه نمیدادند .

در ضمن دلیل دیگر عصبانیت شما اطلاع رسانی است که قرار است به طور کلی درباره شرکتهایی مثل بیت دفندر و آویرا و .. انجام شود و سیاستهای آنها نیز برای کاربران تشریح شود و این مسئله شما را آشفته کرده .

تا امروز هم دیسنا فقط سیاستهای فریبکارانه کسپرسکی را تشریح میکرده ولی وقتی حال چند شرکت دیگر نیز شریک کسپرسکی در انتشار اطلاعات نادرست شده اند وظیفه خود میدانیم درباره آنها نیز اطلاع رسانی کنیم .

باید دید چرا این شرکتها حاضر به همکاری با شرکای تجاری و خبری و تبلیغاتی شرکت شیاد و کلاهبرداری مانند کسپرسکی شده اند ؟

دیسنا
خبرنامه آنتی ویروس ایران
www.DISNA.ir

چهارشنبه 14 خرداد 1393 06:10 ب.ظ
یعنی اینقدر که دیسنا با کسپراسکی و تازگیا تمام آنتی ویروس ها غیر از ترندمیکرو وب روت نورتون دشمنی داره شیطان با آدم نداره والا . . اصلا دیسنا سوگندنامه برای فروش برندهاش امضا کرده واقعا آدم گریه اش میگیره از این همه چرندیات به حالتون باید زار زد شما یا از پشت کوه اومدین هیچی حالیتون نیست یا اونقدر بهتون میرسه تپل که ارزش گفتن این چرندیات رو براتون داره بدگویی هم حدی داره . . هه هه نورتون ترندمیکرو وب روت اصلا در حدی نیستن که بخوان خودشونو با کسپراسکی بیتدفندر یا آویرا مقایسه کنن شما هم اسم کسپر و بیت و آویرا رو میاری مواظب باش سرت گیج نره لیاقت شما همون آنتی ویروسهای بنجل و به درد نخوره جمع کنین این بچه بازی هاتون رو مردم خر نیستن خودشون میدونن چی خوبه چی بده شما فکر جیبتونین که اینقدر اصرار دارین
دیسنا www.DISNA.irبا سلام .

1- تمام یادداشتهای دیسنا یا براساس لینکها و مستندات معتبر است و یا براساس مشاهدات و به سادگی قابل پیگیری برای کاربران و خوانندگان و نمونه مواردی که توسط دیسنا ذکر میشود قبلآ در دیسنا توضیح داده شده .

2- برای نمونه چندین خبر از دیگر وب سایتها و نشریات که با تیتر بازار آنتی ویروس منتتشر شده ولی درباره وب سایتهای تست مقایسه ای است در دیسنا بررسی شده و یا با یک جستجوی ساده میتوانید نمونه آن را در چندین وب سایت و نشریه مشاهده کنید .

3- دلیل عصبانیت شما مشخص است ، زیرا هم اکنون خوانندگان و کاربران میتوانند با یک جستجوی ساده در اینترنت دهها نمونه از این خبرها و گزارشات کذب را که درباره آنها صحبت کردیم در اینترنت مشاهده کنند .

4- با اینکه دهها شرکت ، وب سایت و نشریه در ایران برای شرکتهایی مثل کسپرسکی و بیت دفندر و آویرا تبلیغ میکنند و در عین حال دهها خبر نادرست درباره شرکتها و کمپانی های بزرگ آنتی ویروس منتشر میکنند ، ولی اطلاع رسانی دیسنا صحیح و سریع و شفاف دیسنا باعث شده کاربران ایرانی دیگر فریب اخبار وب سایتها و نشریاتی که سابقه انتشار مطالب نادرست را دارند نخورده و پیش از گذشته درباره محصولات و شرکتهای آنتی ویروس تحقیق و بررسی کنند .

5- عصبانیت شما از اینکه دانش و آگاهی کاربران و خریداران آنتی ویروس در ایران افزایش یافته قابل درک است و خوشحالیم که دیسنا باعث این افزایش دانش و آگاهی است .

6- اینکه کمپانی هایی مانند ترند میکرو و سایمنتک روز به روز بیشتر به کاربران ایرانی معرفی می شوند و در عین حال این کاربران روز به روز بیشتر پی می برند که برخی فروشندگان و وب سایتها و نشریاتشان چه مطالب نادرست و اشتباهی را تحویل آنها داده اند قطعآ برای شما خوشایند نیست .

7- اگر شرکتهایی مانند ترند میکرو و سایمنتک و آنتی ویروسهایشان خوب نیست چرا کسپرسکی و بیت دفندر به همراهی دهها وب سایت و نشریه بر ضد این شرکتها و محصولاتشان و توزیع کننده معتبر آنها یعنی شرکت دورانتاش اطلاعات نادرست منتشر کرده و شایعه پراکنی میکنند ؟

8- دلیل دیگر عصبانیت شما از این است که بسیاری از دروغهایی برخی فروشندگان و وب سایتها و نشریات توسط دیسنا فاش شده و دیگر کاربران به شما اعتماد ندارند .

9- مگر مجبورید با دروغ و کذب نویسی و شایعه پراکنی و فریب سعی در فروش محصولاتتان کنید که امروز با این وضعیت روبرو شوید ؟

10- امثال شرکتهای ترند میکرو و سایمنتک از این جهت که بهترین محصولات و سرویسها و تکنولوژی ها را در اختیار مشتریانشان قرار داده اند امروز تبدیل به معتبرترین و بزرگترین کمپانی آنتی ویروس شده اند و دلیل اصلی عدم پیشرفت شرکتهایی مانند کسپرسکی و حتی جدیدآ بیت دفندر و آویرا این است که قصد دارند با فریب دادن کاربران و ارائه اطلاعات نادرست محصولات خود را به فروش برسانند . // البته این شرکتها از اول نیز تهدید برای امثال شرکتهای ترند میکرو و سایمنتک و در خارج ایران + مکافی نبوده اند .

موفق باشید .
دیسنا
خبرنامه آنتی ویروس
www.DISNA.ir
چهارشنبه 14 خرداد 1393 03:47 ق.ظ
دلیل و مدرک رو شما باید بیارین ادعاهاتون رو هیج شرکت یا نهاد یا منبع معتبری نه تو ایران نه تو دنیا تایید نمیکنه پس شما رو هوا حرف میزنین شما همش میگین لینک منابع موجود هست ولی لینک ها هم یا مال دیسنا هستن که قبول نیست یا منبع اصلی ادعاتون رو واضح و شفاف اثبات نمیکنه برا دلخوشی لینک منبع میذارین اسمشو هم میذارین مستندات شما که معتبر ترین شرکت ها یا سایت ها یا شبکه ها حتی bbc و مجلات فناوری اطلاعات رو قبول ندارین و دچار توهم شدین که همه با کسپراسکی و فلان و فلان همکاری میکنن انتظار نداشته باش کسی وبلاگ کوچولوتون رو قبول داشته باشه اصلا خنده داره افکارتون دنیا بفهمه میخنده بهتون حتی خود نورتون هم انتظار نداره اینقدر خیالبافی کنین مساله اینه که اعتبار ندارین حرفاتون بی پایه و اساسه
دیسنا www.DISNA.irبا سلام .

بسیار ساده است .
یک جستجوی ساده در اینترنت و مشاهده دهها خبر نادرستی که توسط وب سایتها و نشریات منتشر شده .

نمونه این اخبار نادرست در نشریاتی مانند عصر ارتباط ، دنیای اقتصاد ، فناوران ، باشگاه خبرنگاران جوان و دیگر نشریات و وب سایتها قابل مشاهده است و بررسی شده .
موفق باشید .
دیسنا
خبرنامه آنتی ویروس ایران
www.DISNA.ir
سه شنبه 13 خرداد 1393 07:05 ب.ظ
در واقع سازنده های کوچولوی آنتی ویروسهایی که شما سنگشونو به سینه میزنی واسه کسب اعتبار دست به دامن غول های فناوری شدند شرکتهای معتبر نیازی به این همه تبلیغات ندارن اگه به جای این همه فکری که رو تبلیغاتشون گذاشتن رو کیفیت محصولاتشون میذاشتن دیگه نیازی به این همه تبلیغ نداشتن شما اول برو ببین چرا غوهای فناوری با این شرکتها همکاری میکنن بعد بیا جواب بده برو ببین خودشون از چه آنتی ویروسی استفاده میکنن بعد بگرد دنبال پرتقال فروش اکثر غولهای فناوری آمریکایی هستن و آمار ها نشون داده تو آمریکای شمالی بیشتر از آنتی ویروس مایکروسافت استفاده میشه پس یعنی آنتی ویروس مایکروسافت بهترینه ؟ قضیه آنتی ویروسهای محبوب شما هم از این قراره عزیز اینقدر غرق دروغ و تبلیغات شدین که دیگه وقت نمیکنین بیشتر مطالعه کنین
دیسنا www.DISNA.irسلام .

سازنده های کوچولو ؟؟؟؟؟؟؟؟ منظورتون نکنه ترند میکرو و سایمنتکه ؟؟؟

سنگ نمیزنیم : ما خبر منتشر میکنیم اونهم با لینکها و مساتدات معتبر و موثق .

بعدش غولهای فناوری هستن که برای تامین امنیت خودشون و کاربرهاشون به سراغ کمپانی های بزرگ امنیتی و آنتی ویروس میرن نه اونها سراغ شرکتهای فناوری .

بعدش اونها همه فکر و تلاششون روی کیفیت محصولاتشون و ارائه بهترین خدمات هست و تبلیغاتیشون به یک دهم شرکتهای کلاهبرداری مثل کسپرسکی هم نمیرسه که یا میره قطب شمال یا سایت موسیقی میزنه یا ادعاهای مسخره میکنه .

بعدش کاربرهای خانگی که امنیت سیستمشون براشون مهم نیست ضد ویروس میکروسافت استفاده میکنن و نه کاربرهایی که امنیت و سلامت سیستمهاشون براشون مهمه .

راستی خیلی خوب میشد وقتی به کسی اتهامی میزنین دقیق مورد اتهامی رو بفرمائید .
مثلا بگین کجای خبر دیسنا نادرسته ! نه اینکه روی هوا فقط حرف بزنین .

مثلا دیسنا وقتی ادعایی رو مطرح میکنه اون رو دقیق و با ذکر جزئیات میگه و مستندات و دلایلش هم میگه . ولی شما چی .

شما از اول تا آخر نظری که ارسال کردین دیسنا و شرکتهای معتبر رو به دروغگویی متهم کردین بدون اینکه حتی یک مدرک و دلیل مستند و معتبر بیارید .

دیسنا
خبرنامه تخصصی آنتی ویروس
www.DISNA.ir
سه شنبه 13 خرداد 1393 05:12 ب.ظ
نهایت پررویی که مثلا ژیان بخواد بنز و بی ام و و هیوندا و تویوتا و لکسوس رو ببره زیر سؤال تا خودشو به فروش برسونه کار شما دقیقا همین معنی رو داره ولی واقعا خنده داره شماها تازه از مهدکودک فارغ التحصیل شدین توهم زدین دست خودتونم نیست برین دعا کنین شاید خدا شفاتون بده
دیسنا www.DISNA.irسلام .

دقیقآ هم همینه . یعنی ی شرکتهایی مثل کسپرسکی خیلی باید پررو و بی حیا باشن که ی شرکتهایی مثل سایمنتک و ترند میکرو رو ببرن زیر سوال و کاملآ با شما هم عقیده هستیم .

ولی اینکه گفتید کار ما همینه رو متوجه نشدیم .

ولی درباره توهم هم دوست عزیز اینکه شما در این حوزه تخصص لازم و کافی ندارین قابل درکه پس اول تشریف ببرید تخصص پیدا کنین و اندکی مطالعه کنین و بعد بیایین اینجا نظر بدین .

موفق باشید .
دیسنا
خبرنامه تخصصی آنتی ویروس
www.DISNA.ir
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.


 
   
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات