دیسنا : خبرنامه تخصصی آنتی ویروس ها
امنیت، هدیه ما به شماست.
                                                        
درباره وبلاگ

دیسنا : خبرنامه تخصصی آنتی ویروس ها

ارائه آخرین اخبار ، اطلاعات و آموزش در حوزه آنتی ویروس ها

Durantash Information Security News Agency

www.DISNA.ir

مدیر وبلاگ : دیسنا www.DISNA.ir
برچسبها
آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
دیسنا - خبرگزاری امنیت فناوری اطلاعات :


  http://antivirus.durantash.com/images/disna/kl-logo-black.jpg

به خاطر دارید که سال 2010 دفتر خاورمیانه کسپرسکی بارها خواستار توقف انتشار اخبار توسط وبلاگ خبری دیسنا شده بود .

هدف اصلی و اولیه دیسنا ارائه مطالب آموزشی در حوزه امنیت فناوری اطلاعات و فضای سایبری بوده است .

آشنا کردن کاربران با سرویسها و محصولات مختلف در حوزه امنیت فناوری اطلاعات ، آنتی ویروسها و شرکتهای امنیتی از دیگر اهداف وبلاگ خبری دیسنا بوده است .

ولی از همان روزهای اول نیز شرکت کسپرسکی مخالف فعالیت دیسنا بود .

معرفی صحیح شرکتها و محصولات آنتی ویروس شرکتهای بین المللی ( به زبان فارسی ) و ارائه اطلاعات موثق چیزی بود که برخلاف سیاستهای شرکت کسپرسکی بود .

مخالفت کسپرسکی با وبلاگ خبری دیسنا زمانی بیشتر شد که دیسنا مستندات و خبرهایی درباره کلاهبرداری کسپرسکی و مسدود شدن اشتباهی لایسنسهای این شرکت منتشر کرد .

در آن زمان دیسنا یادداشتهایی درباره نقش دفتر روابط عمومی کسپرسکی در ایران و دیده بان آی تی به عنوان مشاور و پاک کننده ردپای کلاهبرداری های کسپرسکی منتشر کرد .

کسپرسکی برای توقف انتشار مطالب و یادداشتهای دیسنا سعی کرد با تهدید شرکت ثبت کننده نام دامنه و میزبانی وب دیسنا دات آی آر ، یعنی شرکت دورانتاش ( که آن زمان یکی از نمایندگان کسپرسکی بود ) ، به خواسته هایش دست یابد .

البته شرکت دورانتاش زیر بار دلایل کسپرسکی نرفت و این نکته را به شرکت کسپرسکی متذکر شد که کسپرسکی هر مشکلی با دیسنا دارد باید با خود آنها حل کند و این موضوع ارتباطی به شرکت دورانتاش ندارد .

وقتی تلاش برای توقف اطلاع رسانی دیسنا از طریق شرکت ثبت کننده نام دامنه دیسنا دات آی آر با موفقیت همراه نشد کسپرسکی تلاش کرد تا از طرق دیگر اطلاع رسانی دیسنا را متوقف کند .

این شرکت روسی برای این منظور از دیگر نمایندگانش در منطقه خاورمیانه و همچنین رابطهای تبلیغاتیش در امارات و ایران نیز کمک گرفت تا شاید بتواند به هر شکل ممکن روند اطلاع رسانی دیسنا را متوقف کند .

نمایندگان تجاری و تبلیغاتی کسپرسکی هم به طور مستقیم و هم از طریق سازمان نظام صنفی رایانه ای که دارای چندین پست در آنجا بودند مجددآ تلاش نمودند تا روند اطلاع رسانی دیسنا را به طرق مختلف متوقف کنند .

اطلاع رسانی دیسنا باعث شد نه تنها کاربران و مصرف کنندگان آنتی ویروس به روشهای فریبکارانه و کلاهبرداری شرکت روسی کسپرسکی پی ببرند ، بلکه نمایندگان این شرکت روسی نیز که تا چندی پیش از این شرکت و روشهای کلاهبرداریش حمایت میکردند متوجه شدند که حتی خودشان نیز از جمله قربانیان سیاستهای این شرکت هستند و کسپرسکی از آنها فقط برای رسیدن به اهدافش استفاده کرده و همکاری برد بردی در کار نبوده .

ارائه مدارک و مستندات کلاهبرداری های کسپرسکی به بسیاری از شرکتهای فناوری که از سیاستهای این شرکت اطلاعات درستی نداشتند باعث شد تا همکاری کسپرسکی با بسیاری از شرکتها پیش و حتی پس از عقد قرارداد قطع شود .

- لغو سمینار مشترک VMware و Kaspersky .

( پس از کش و قوص های فراوان و تلاش بسیار ، کسپرسکی در سال 2012 شرکت Vmware را راضی کرده بود تا سمینار مشترکی برگزار کنند . که این سمینار لغو شد . )

( البته کسپرسکی مدعی شده بود که آنها با Vmware سمینار مشترک دارند . )

- لغو همکاری کسپرسکی و QualComm.

( شرکت QualComm یکی از سازندگان پردازنده مرکزی برای گوشی های موبایل و هوشمند است .

کسپرسکی خبری در وب سایتش منتشر کرد که قرار است ضد ویروس موبایل کسپرسکی به صورت پیش فرض بر روی همه تجهیزاتی که CPU های QualComm را استفاده می کنند نصب گردد .

بعد از پیگیری مشخص شد بسیاری از مدیران ارشد شرکت QualComm مخالف همکاری با کسپرسکی بوده و این همکاری آغاز نشده پایان یافت .)

- لغو سرمایه گذاری General Atlantic در کسپرسکی .

( در سال 2011 کسپرسکی با تبلیغات بسیار مدعی شد شرکت سرمایه گذاری General Atlantic قرار است مبلغ 200 میلیون دلار در آن شرکت سرمایه گذاری کند .

یک سال پس از انتشار این خبر مشخص شد شرکت General Atlantic پس از بررسی سود و زیان و برخی موارد دیگر از سرمایه گذاری در این شرکت روسی منصرف شده است . )

- قطع ارتباط چند شرکت ایرانی با کسپرسکی .

قطع ارتباط فقط به نمایندگان کسپرسکی در کشورهای خارجی محدود نبود و نمایندگان این شرکت در ایران نیز روابط با کسپرسکی را کاهش و 1-2 شرکت فروش کسپرسکی رو به طور کلی متوقف کردند .

( سوء استفاده کسپرسکی از نامها فقط منحصر به شرکتهای خارجی نبوده . بلکه این شرکت از شرکتهای ایرانی نیز به روشهای مختلف سوء استفاده نمود . )

هر وقت کسپرسکی به روشی از مشتریانش کلاهبرداری میکرد با کمک چندین وب سایت و نشریه خبری که با این شرکت همکاری داشتند سعی داشت طوری وانمود کند که این کلاهبرداری ها توسط شرکتهای متفرقه و به دلیل استفاده از لایسنسهای جعلی بوده و یا اتفاق فقط برای چند کاربر خاص روی داده .

اطلاع رسانی صحیح و سریع دیسنا باعث شد مشتریان این شرکت متوجه شوند که اولا کسپرسکی به طور کامل در جریان همه مشکلاتی که برای مشتریانش روی می دهد است و اعمال فریبکارانه و کلاهبرداری کسپرسکی کاملا آگاهانه بوده .

برای مثال وقتی کسپرسکی اقدام به توزیع کارت اسکترچهای جعلی نمود و یا لایسنسهایش را به اشتباه بلاک کرد سعی کرد با انتشار چند خبر در وب سایتها و نشریات طوری وانمود کند که لایسنسها و کارتها غیر معتبر بوده و توسط شرکتها و اشخاص غیر معتبر توزیع شده بودند .

متاسفانه بیشتر وب سایتها و نشریات فناوری اطلاعات ایرانی به نوعی با شرکت کسپرسکی همکاری دارند که میتوان به ایتنا ، افتانا ، عصر ارتباط ، مرکز ماهر ، روزنامه فناوران ، دنیای اقتصاد و غیره اشاره نمود که برخی آنها علاوه بر نمایندگان تبلیغاتی و خبری ، نماینده های تجاری کسپرسکی نیز می باشند .

در حالی که دیسنا با انتشار برخی مستندات و شواهد برای کاربران روشن کرد که فعالیتهای مرتبط با شرکت و محصولات کسپرسکی توسط این شرکت به طور کاملا آگاهانه به صورت نادرست و فریبنده بوده است .

امروز پیش از هر زمان دیگری مشخص شده که چرا شرکت کسپرسکی از همان روزهای آغازین فعالیت وبلاگ خبری - امنیتی دیسنا ، خواستار توقف اطلاع رسانی این وبلاگ بوده است .

در آخرین مورد نیز این شرکت چند ساعت پس از انتشار خبری توسط دیسنا درباره سوء استفاده از نام شرکتهای توزیع کننده محصولات فناوری ، وب سایتش را اصلاح کرد .

اخبار مرتبط :


دیسنا - پایگاه اطلاع رسانی امنیت اطلاعات ایران .

Why Kaspersky Co requested Close DISNA Weblog  ? (http://duruntash.mihanblog.com )

DISNA Weblog and Durantash Company post some topics about kaspersky Deceptive policies with Valid documents and  Evidence .


نوع مطلب : تحلیل و بررسی، 
برچسب ها : kaspersky، کسپرسکی، کاسپرسکی، کسپراسکی، کاساپراسکی، خاورمیانه، کلاهبرداری،
لینک های مرتبط :
یکشنبه 8 دی 1392 12:24 ب.ظ
خیلی معذرت میخام شما تو 1 پست میگید که لینکش رو میذارید اما الان میگید اجازه بگیریرد؟؟؟وقتی اجازه انتشار خبر رو میدن پس باید اجازه افشای اسناد رو بدن تا قبول کنیم . من نیما امیرینیا ام. از سازمانی و جایی نیستم.دانشجو IT دانشگاه قزوین هستم و خاستم اون چه شما خبر دادید رو ببینم اسنادش رو.بد کاری کردم به نظرتون؟؟؟
دیسنا www.DISNA.irبا سلام .

با تشکر از ارسال نظرتون .

همیشه اینطوری نیست که اجازه دسترسی با اجازه انتشار سند یکی باشه .

در برخی موارد سند فقط در موارد خاص و برای اشخاص یا سازمانهای خاص منتشر و ارائه میشه ، مخصوصآ در این مورد که کسپرسکی و شرکای تجاری و تبلیغاتیش درگیر مسال حقوقی و کلاهبرداری از مشتری های ایرانی و انتشار گزارشات و خبرهای کذب و نادرست هستن .

همچنین اگر به منابع دیگر یادداشتهای دیسنا مراجعه نمائید میتوانید به مطالب بسیار خوب و مفیدی دسترسی داشته باشید .

با تشکر
دیسنا
خبرنامه امنیت اطلاعات ایران
شنبه 7 دی 1392 12:44 ب.ظ
باسلام اگه میشه لطفا تصویر نامه رو همبرای من ارسال کنید.ایمیل رو هم دادم.شرمنده زحمت دادم چون لینکشو پیدا نمیکنم
دیسنا www.DISNA.irبا سلام .

درخواست پرینت اسکرین از ایمیل داده شده ولی اینکه اجازه ارسال آن به شما را داشته باشیم با شرکت دورانتاش می باشد .
لطفآ ایمیلی ارسال فرمائید و همراه با مشخصاتتان بفرمائید از کدام شرکت یا سازمان هستید .

البته پیشنهاد میشود به دفتر کسپرسکی هم درخواست بدهید . شاید پاسختان را بدهند .

در اینکه شرکت کسپرسکی سعی داشته از طریق فشار به شرکت دورانتاش که ثبت کننده نام دامنه و هاست دیسنا می باشد ، فعالیت دیسنا را متوقف کند شکی نیست .

شاهد بسیاری نیز وجود دارد .
چرا هر زمان دیسنا خبری درباره کسپرسکی منتشر میکند در فاصله چند ساعت بعد از انتشار خبر ، کسپرسکی اقدام به اصلاح وب سایت خود میکند ؟

مثال :

http://disna.ir/post/3488

پیشنهاد میکنیم زمان خود را صرف مطالعه دیگر یادداشتهای دیسنا که درباره محصولات و شرکتهای معتبر امنیتی است نمائید .

مطالبی که توسط دیسنا در رابطه با کسپرسکی و شرکای تجاریش منتشر شده مشخص و واضح بوده و با منابع و مستندات معتبر است و جای بحث درباره بررسی صحت و سقم آنها نمیگذارد .

موفق باشید .
دیسنا
خبرنامه امنیت فناوری اطلاعات ایران
www.DISNA.ir


یکشنبه 1 دی 1392 11:38 ق.ظ
سلام وقتتون بخیر. تصویری از ایمیلی که گفتید در اون خاستن فعالیت شما متوقف بشه رو لطف کنید بزارید. تشکر
دیسنا www.DISNA.irپرینت اسکرین ایمیل رو باید از شرکت دورانتاش بگیریم و به زودی در زیر همین بخش نظرات قرار میدیم .

آدرس ایمیلتون هم لطف کنید تا ی نسخه هم به حضورتون ارسال بشه .

با تشکر
دیسنا
چهارشنبه 6 آذر 1392 12:18 ب.ظ
دوسته عزیز اسامی چند مرکز معتبر رو لطفا نام ببرید تا بشه به آمارش اعتماد کرد؟
لطف میکنید
با تشکر
دیسنا www.DISNA.irدیسنا نظرات خود درباره تستهای مقایسه ای را در یادداشتهایش منتشر نموده .

موفق باشید .
دیسنا
سه شنبه 5 آذر 1392 08:13 ق.ظ
مدارک؟؟؟بابا مردم دیگه 1 سر به سایتای مختلف خارجی و داخلی بزنن معلومه.کافیه سرچ کنن کلاهبرداری کسپر یا مشکلات کسپر و....البته اگه شما نگید کله دنیا با کسپر دستشون تو 1 کاسست.بله از کجا معلوم که کسپر خاسته فعالیت شمارو متوقف کنه؟؟؟؟تروخدا ارجاع نده به منابع الکیه زیر مطلب.منم میتونم 1 حرف بزنم بگم حرفم معتبره.تروخدا دیسنا نه دورانتاش.دورانتاش نه دیسنا آنچنان میگید انگار فرقی دارید با هم
دیسنا www.DISNA.irبا سلام .

اینکه فرمودید کل دنیا دستشون با کسپرسکی تو یک کاسه هست رو متوجه نشدیم ؟!

ایمیل آقای امان منظور - مدیر فروش دفتر خاورمیانه کسپرسکی - که درخواست توقف اطلاع رسانی دیسنا را داشته موجود است .

در ضمن منابع الکی نیست و بهتره متوجه باشید چطوری دارید صحبت میکنید . منابع و مستندات و شواهذ شامل لینکهای معتبر ، عکسها و این موارد است و اگر اینها را قبول ندارید مشخص است مشکل دارید .

دیسنا
دوشنبه 4 آذر 1392 01:27 ب.ظ
افتخار کرده کافیه بخونید.نه دیگه بخاره اینا نبوده اگه خوب ساپورت میشدید مثله اون سالها که دهنتون بسته بود حرف نمیزدید نه بعده چند سال بخاید اینکارو کنید شما به اندازه تمامه سالها که سکوت کردید مسئولید.لغو قراردا از طرفه اونا بوده و علتش فروشه پایینه محصولاتش بود.من گرفتم کی به کیه امیدوارم مردم هم بفهمن.بای
دیسنا www.DISNA.irبا سلام .

بد نیست بدونید برای همکاری با دورانتاش بعد از قطع ارتباط با شرکت آتنا ، هم دفتر خاورمیانه کسپرسکی و هم شرکت کامگارد و هم شرکت تریلیوم پیگیر بودن تا با این شرکت همکاری کنن و دلیلش هم فروش بالای آنتی ویروس توسط این شرکت بود .

که در نهایت دورانتاش همکاری با تریلیوم رو انتخاب کرد و بجزء اینکه نماینده این شرکت در ایران شد ، مسئول تبلیغات و بازاریابی تریلیوم و کسپرسکی هم شد و چندین آگهی از طرف تریلیوم برای جذب نماینده از طرف شرکت دورانتاش در برخی نشریات منتشر شد .

توضیحات در بخش درباره ما وب سایت شرکت دورانتاش واضح و روشن است .

اطلاعات بیشتر هم اگر نیاز دارید با خود شرکت دورانتاش تماس بگیرید .

ایمیلها همه موجود است .

در ضمن دورانتاش وقتی متوجه کلاهبرداری ها شد با کسپرسکی لغو قرارداد کرد . حالا شما اگه لینکی و مدرکی که نشون بده کسپرسکی قبل از سالهای 2009/2010 هم کلاهبرداری کرده دارید لطفآ ارائه بدین . حتمآ مدارک و مستنداتی دارید .

موفق باشید .
دیسنا
دوشنبه 4 آذر 1392 11:18 ق.ظ
شریک جرم چون گند کاری کسپر از وقتی با دورانتاش کار میکرد هم بوده غیره اینه؟؟؟؟و شما هم با اونا قرارداد داشتید طبق نوشته دورانتاش تو سوابقش پس وقتی دیدید دستتون کوتاه شده شروع به رو کردن اسناد کردید و کارتونم درسته
دیسنا www.DISNA.irزمانی که دورانتاش متوجه کلاهبرداری و فریبکاری کسپرسکی شد باهاش قطع ارتباط کرد .

در ضمن اون شرکتهایی شریک جرم هستن که بعد از اونهم دارن با کسپرسکی کار میکنن نه دورانتاش .

شما به جای اینکه مسئله رو سر و ته تفصیر کنید ، سعی کنید درست تفصیر و برداشت کنید .

دیسنا


دوشنبه 4 آذر 1392 07:42 ق.ظ
واقعا متاسفم که تا حرف از قانون میاد شما شونه خالی میکنید.من و خیلیا مثل من هر حرفی رو قبول نمیکنیم تا قانونی نشه و اثبات نشه. با عرض پوزش از کجا معلوم تا اون موقع که شما با هم بودید دستتون تو 1 کاسه نبود؟؟؟و از کجا معلوم که خودتون شریک جرم نیستید؟؟؟؟اگه کار شما ایرادی نداشت پس با قانون میشد کارشونو 1سره کنید
دیسنا www.DISNA.irمدارک و مستندات هر یادداشت در زیر اون یادداشتها آمده .

با کمی دقت مطالب رو مطالعه کنید و از ارسال پرسشهایی که پاسخشون روشنه خودداری کنید .

درباره شریک جرم بودن هم حرف شما بی نهایت بی معنی است .

میشه بفرمائید کدوم جرم ؟ وقتی دیسنا خود با مدارک و مستندات خبر را منتشر میکند و کلاهبرداری را افشاء کرده جطور میتواند خود شریک جرم کسپرسکی و شرکای تجاری و تبلیغاتیش باشد ؟

متاسفانه نظرات شما مخدوش و بی معنی است .

با تشکر
دیسنا
دوشنبه 4 آذر 1392 07:37 ق.ظ
از دوستای خوبم میخام اگه این پست بعد دیدنه مدیر عزیز حذف نشد و رسید به دستتون برید سایت دورانتاش و ببینید چه با افتخار از همکاری گذشته به عنوان اولین شرکت در همکاری با کسپر حرف میزنه.البته اگه تغیرش ندن تا اون موقع که شما میخونید.
دیسنا www.DISNA.irاولا دیسنا فروشنده کسپرسکی و یا ضد ویروس نیست .

مسئله بعدی اینکه هر شرکتی کلاهبرداری کند و دیسنا متوجه شود خبرش درج می شود .

مسئله بعدی اینکه شاید زمانی کسپرسکی محصول و شرکت خوبی بود . دلیل نمی شود چون زمانی خوب بوده ما از کلاهبرداری ها و فریبکاری های این شرکت یا هر شرکت و شخص دیگری چشم پوشی کنیم .

شاید آن زمان هم مشکلاتی بوده ولی ما متوجه نشدیم .

در ضمن اگر دقت کنید متوجه میشوید اولین خبرها در زمان کلاهبرداری های کسپرسکی زمانی بود که شرکت دورانتاش خود نماینده توزیع کننده کسپرسکی در منطقه غرب آسیا بود و پساز مدتی دورانتاش تصمیم به قطع ارتباط گرفت .

پس ارتباطی بین این خبرها و اینکه دورانتاش نماینده کسپرسکی بوده یا هست وجود ندارد .

دیسنا
یکشنبه 3 آذر 1392 01:40 ب.ظ
اصلا جواباتون با سولات نمیخونه.میگن از 2008 با اونا بودید پرا زودتر خبر ندادید تا نخریم؟؟؟
دیسنا www.DISNA.irخوب الان نخر . دیسنا که از سالهای 2009/2010 داره اطلاع رسانی میکنه .
شما از خواب دیر پاشدی مشکل شماست نه ما .

دیسنا
یکشنبه 3 آذر 1392 01:20 ب.ظ
رفتم سایت ترند و کامپیوتر لینک دیدم قرارداد دارن پس ترند هم از برن اونا سو استفاده کرده؟؟؟چطو اون سو استفادست این نیست؟؟؟؟
دیسنا www.DISNA.irشما اصلا معنی سوء استفاده رو میدونید ؟؟؟

کامپیوترلینک با ترندمیکرو قرارداد داره و لوگوی ترند میکرو رو تو سایتش زده .

ولی کسپرسکی چی ؟؟

شما چرا همش سروته متوجه مطالب میشی ؟ نکنه مونیتورت رو سروته گذاشتی و دیسنا رو میخونی ؟؟؟

دیسنا
یکشنبه 3 آذر 1392 01:18 ب.ظ
عزیزم میگم از سایت کامپیوتر لینک و اپتک چیزی در مورد موضوعات مطرح شده شما ندیدم اگه دیدید لطفا برامون از اون سایتا بذارید.خودشون هنوز ادعا نکردن کسر از نامشون سو استفاده کردن
دیسنا www.DISNA.irشما خوبی ؟

لینک منابع خبر در متن یادداشت گذاشته شده .

مشکل گیرایی دارید شما ؟

مطلب رو بده یکی که متوجه باشه بخونه و براتون ترجمه و بازخوانی کنه .

دیسنا
یکشنبه 3 آذر 1392 01:16 ب.ظ
دمتون گرم که میگید همه چی قانونی نیست.اتفاقا وقتی مردم بهتون اعتماد میکنن که قانونی پیش برید/اصلا شما مدرکی به فتا ارائه دادید به صورت مستند؟؟؟؟
دیسنا www.DISNA.irلینکهای منابع خبر و پرینت اسکرینها ارائه شده .

ولی از نظر ما بهترین راهکار آگاهی رسانی هست که کاربرها مستقیمآ متوجه بشن و خودشون محصولات ی شرکت شیاد رو خریداری نکنن .

هرچی سطح دانش و اطلاعات بالاتر باشه خود به خود خیلی چیزها درست میشه .

مثلا وقتی کاربرها درباره کلاهبرداری ها و سوء استفاده های ی شخص یا شرکت آگاهی داشته باشن . حواسشون رو بیشتر جمع میکنن و خودشون دیگه محصولات اون شرکت رو خریداری نمیکنن . این راه از قانون بهتر و سریعتر جواب میده و موثر تره .

موفق باشید .
دیسنا
یکشنبه 3 آذر 1392 12:46 ب.ظ
تعجبم از اینه چرا اینقد دیر و چرا پیگیری قانونی نکردید.مردم ایران از 2008 که با کسپر بودید در دام اونا بودن اما جون به ضررتون بود چیزی نگفتید؟؟؟؟؟؟؟؟؟
دیسنا www.DISNA.irبا سلام .

کسپرسکی از سالهای 2009/2010 درخواست توقف فعالیت دیسنا رو کرد و از اون زمان دیسنا متوجه کلاهبرداری های کسپرسکی شد و نه 2008 .

در ضمن دیسنا نماینده کسپرسکی نبود که بخواهد ضرر کند یا نکند .

موفق باشید .
دیسنا
یکشنبه 3 آذر 1392 12:44 ب.ظ
به نظرم مدارکتون رو مستند به پلیس فتا ارائه بدید تا اونا با این شیادی در ایران مبارزه کنن.و از اون مدارک مستند هم یکی یه برگ تو سایت بذارید.از مدارک مربوط به مقابله با دیسنا تا مدارک مربوط به فعالیتهای خلاف.شما مسولید تا از مراجع قانونی پیگیری کنید.
دیسنا www.DISNA.irنظرات شما به مدیران دیسنا ارائه خواهد شد .

در ضمن همه راه ها قانونی نیست . همین که کاربران مدارک را در وبلاگ دیسنا ببینند و خود تصمیم بگیرند و محصولات این شرکت شیاد را خریداری نکنند بهترین تنبیه برای شرکت روسی کسپرسکی و امثال این شرکتهاست .


با تشکر
دیسنا
یکشنبه 3 آذر 1392 12:41 ب.ظ
من تو تمام سایتها اععم از کامپیوتر لینک و اپتک و .... گشتم چیزی ندیدم که نشون دهنده سوء استفاده باشه تا جایی که خوده این شرکتها از برند تو سایتشون از نماد کسپر استفاده کرده.و اینکه شما توهم مدرک معتبر دارید.چون مدرک زمانی معتبره که خلافه چیزی رو نشون بده با نشون دادن صفحه دوتا سایت چیزی ثابت نمیشه/.چرا شما وقتی قرار داد داشتی ازین حرفا نزدی؟؟؟تا قراردادتمام شد همه چی رو شد؟؟/آرشیو گذشتتون اینو نشون میده.
دیسنا www.DISNA.irبا سلام.

کسپرسکی از نام اونها استفاده کرده نه اونها از نام کسپرسکی .

توضیحات در یادداشتهای مربوطه داده شده و شما سروته متوجه شده اید .

در ضمن مدارک مستند که لینکهای معتبر یک نمونه از مدارک معتبر است را میتوانید در متن یا زیر خبرها مشاهده کنید.

در ضمن دیسنا هیچگاه با کسپرسکی یا شرکت دیگری قرارداد نداشته و محصول ضد ویروسی را جهت فروش ارائه نداده است .

لطفآ به جای تشویش اذهان خوانندگان با استفاده از ارسال نظرات کلی و بی ربط ، متن یادداشتهای دیسنا را به درستی مطالعه کنید تا دچار سوء تفاهم نشوید .

با تشکر
دیسنا

جمعه 24 آبان 1392 04:23 ب.ظ
بابا توهم! بابا کش و قوص!!!
شما که اینقدر مهمی که کسپرسکی می خواد شما رو تعطیل کنه، لااقل املای فارسی رو درست یاد بگیر!!!!!!!!!!
دیسنا www.DISNA.irبا سلام .
لطفآ در صورتی که اشکالات املایی در متن می بینید به بزرگواری خودتون ببخشید و اون رو جهت اصلاح به ما متذکر بشید .

با تشکر
دیسنا
پنجشنبه 23 آبان 1392 10:19 ب.ظ
سلام چرا دید شما نسبت به کسپرسکی انقدر منفی است؟ آنتی ویروس هایی مانند نورتون و بیت دیفندر نیز دارای حفره های بیشتر در فایروال خود نسبت به کسپرسکی هستند و اینکه آنتی ویروس ترند میکرو را من در هیچ سایت گزینش یابی ندیدم که جز 5 تای اول باشه از هر لحاظ که حساب کنید حالا درسته شاید کسپرسکی مشکلاتی داشته باشه ولی انصاف رو رعایت کنید
دیسنا www.DISNA.irسلام .
نه . منفی نیست . تمام خبرها و یادداشتهای دیسنا با لینک و مستندات معتبر منتشر شده . اینکه فعالیتهای کسپرسکی تمامآ فریبکاری و کلاهبرداری است تقصیر ما نیست .

اتفاقآ انصاف رو رعایت می کنیم . همین که خبرها را به صورت صحیح و درست و معتبر ارائه میدیم خودش نمونه بارزی از انصاف و اعتداله .
در ضمن فرمودید محصولات نورتون و بیت دفندر نقص دارند . خوب لینک آنها را ارسال کنید .
از طرفی احتمال فراوان شما فروشنده بیت دفندر هستید . زیرا چه دلیلی داشته در کنار نام نورتون که غول آنتی ویروس است از بیت دفندر نام ببرید ؟؟؟

مثلا چرا نگفتید نورتون و ترند میکرو ؟ یا چرا نگفتید نورتون و وب روت ؟
همانطور که می بینید دیسنا خبر چندانی درباره بیت دفندر منتشر نکرده و نام بردن از بیت دفندر در نظر شما کاملا بی معنی است .

مثلا خواستید برای بیت دفندر تبلیغ کنید .

اولا نام بیت دفندر را کنار نام بزرگی مثل نورتون آورده اید .
دومآ انتظار داشتید ما بگوئیم لینک ارائه دهید که بیت دفندر نقص امنیتی دارد .
کلا خیلی بچه گانه رفتار کرده اید .

در ضمن ترند میکرو و سایمنتک به دلایل بسیاری در بسیاری از وب سایتهای مقایسه ای حضور ندارند .
بیشتر این وب سایتها برای کسب در آمد شده اند مرکز تبلیغات شرکتهای تازه تاسیس و تازه به دوران رسیده . این در حالی است که غولهای امنیتی مثل سایمنتک و ترند میکرو اصولا هزینه ای به اینگونه وب سایتها پرداخت نمیکنند و تمرکز آنها بر ارائه محصولاتی با کیفیت و ارائه بهترین خدمات فنی و پشتیبانی به مشتریانشان است .

موفق باشید .
دیسنا

پنجشنبه 23 آبان 1392 02:04 ب.ظ
حالا شما اکه قصد شفاف سازی داشته باشید مدام بگید کسپر این کار کرد و ... باید یه سایت جداگانه ایجاد بشه جئا از اینا میشه نظرتون رو در مورد بسته امنیتی امسیسافت و انتی ویروس پاندا بدونم و اینکه پاندا در حالت افلاین کارایی داره
دیسنا www.DISNA.irبا سلام .

با تشکر از ارسال نظرتان .

با توجه به اینکه این 2 محصولی که فرمودید توسط دیسنا تست و بررسی نشده و نمی شود درباره آنها نیز نظری داده نمی شود .

البته توجه داشته باشید دیسنا نزدیک به 3000 یادداشت درباره برندها و شرکتها و محصولات آنتی ویروس دارد و تعداد بسیار اندکی از یادداشتها درباره شرکت کسپرسکی و فعالیتهای آن است .
آن یادداشتها هم فقط برای اطلاع رسانی به کاربران ایرانی است که فریب سیاستهای شرکت روسی کسپرسکی را نخورند . زیرا این شرکت تاکنون ضرر و زیان بسیاری به کاربران ایرانی وارد کرده و همیشه بدون پاسخ به کاربران و به لطف حمایت چند شرکت و شخص که از نشریات ، وب سایتها و سازمان نظام صنفی رایانه ای فعالیت دارند به فعالیتهای کلاهبردارانه خود ادامه داده است .
حمایت برخی اشخاص و شرکتها از این شرکت شیاد روس باعث شده تا دیسنا با جدیت بیشتری درباره فعالیتهای این شرکت اطلاع رسانی کند .

درباره برندها نیز دیسنا برای انتخاب برندها جهت فعالیت خبری چند معیار دارد :
1- قابلیت ثبت و آپدیت در ایران داشته باشند .
2- دارای نماینده در ایران بوده و توزیع کننده های آنها تمایل خود را به همکاری با دیسنا اعلام کرده باشند .
3- فعالیت آنها در ایران بر ضد منافع کاربران ایرانی نباشد .
4- حداقل جزء برندهای مطرح امنیتی و آنتی ویروس باشند .

همچنین دیسنا درباره شیوه ها و سیاستهای نشریات ، وب سایتها و برخی شرکتها در ایران اطلاع رسانی میکند تا دانش و آگاهی کاربران عادی ، حرفه ای و شرکتها در حوزه آنتی ویروس و امنیت اطلاعات افزایش یابد .

موفق باشید .
دیسنا
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.


 
   
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات